14 lut 2016

Madagascan Orchid wosk YC.

Witam,


Za oknem szaro i pada - wyszukałam kwiatowy wosk Madagascan Orchid, by choć przez chwile poczuć w pokoju jakbym miała bukiet jakiś pachnących kwiatów. Czasem odmiana od ciężkich zimowych zapachów się przydaje. 

***

Wosk z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Intensywny i intrygujący aromat białej orchidi z Madagaskaru, która kwitnie tylko przez jeden dzień.


Moja opinia:
Prawdę mówiąc nie wiem jak pachnie kwiat Orchidei, więc nie mogę go porównać z tym zapachem, czy jest podobny. W wosku tym wyczuwam aromaty i kwiatowe i owocowe, taka mieszanka gdzie przeplata się coś kwaśnego z nutą słodyczy. Trudno mi to opisać, ale zapach jest ładny i jednak zdecydowanie należący do zapachów kwiatowych i kobiecych. Jakby tak wczuć się bardzo namiętnie w ten zapach to przypomina damskie eleganckie perfumy. Miłośniczki takich kwiatowych zapachów będą zadowolone, ja jednak wolę te takie wyszukane zapachy, tajemnicze, męskie, te takie inspirujące i pobudzające nos do wyobraźni. Kwiatowe, owocowe tak ale nie często. Wosk nie zrobił dla mnie jakiegoś wielkiego wrażenia, ale ogólnie kwiatowy aromat może być.

Jeśli znacie ten wosk to też macie problem by go opisać?

http://www.goodies.pl/


pozdrawiam,

Donna


3 komentarze:

  1. Kto nie tęskni za wiosną...
    Ale z drugiej strony wtedy skończy sie okres długich wieczorów przy zapachowych świecach, rozgrzanych woskach, pod kocem i z książką w ręku.

    OdpowiedzUsuń
  2. miałam go i właśnie jestem miłośniczką zapachów kwiatowych :) to moje ulubione nuty

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...