30 wrz 2017

Zestaw do cienkich włosów Wella Wellaflex Fullness For Fine Hair

Witam,O produktach do stylizacji włosów rzadko kiedy piszę, bo i rzadko je stosuje. Jednak jest niewiele firm, które są u mnie mile widziane i sporadycznie je lubię użyć. W gromadce znalazł się m.in zestaw do cienkich włosów Wella Wellaflex Fullness For Fine Hair - byłam ciekawa produktów tym bardziej, że jest to zestaw do włosów które posiadam ↬ cienkie. 


Kosmetyki do stylizacji włosów Wella Wellaflex Fullness For Fine Hair zostały stworzone z myślą o posiadaczkach, trudnych w stylizacji, cienkich włosów. Dzięki nie obciążającej formule lakier i pianka doskonale nadają się do układania włosów na co dzień i na specjalne okazje.

Formuła pianki wzbogacona jest o pantenol, który pogrubia cienkie włosy i dodaje im objętości. Utrwala fryzurę na 24 godziny, nie wysusza i nie obciąża włosów. 
Lakier doskonale utrwala fryzurę, łatwo się wyczesuje, nie skleja włosów i chroni je przed działaniem promieni UV.


Opinia:
Produkty te poznałam jeszcze w sierpniu, a jest to lakier do włosów i pianka. U mnie to jest tak, że i lakier jak i piankę używam od święta i one starczają mi naprawdę na długi czas. Chyba, że widzę jak kończy się lakier u mamy to chętnie daje jej mój i tak było w tym przypadku, bo po ok. miesiącu stwierdziłam, że ja ten lakier będę mieć długo, długo a mama zużyje w ciągu dwóch miesięcy, piankę zostawiłam już dla siebie. Duet produktów pianka i lakier bardzo dobrze się uzupełniają i razem na cały dzień ładnie stylizują fryzurę. Pianka dodaje objętości i nie obciąża moich cienkich włosów, za to lakier nie skleja ich. Produkty oba ładnie profesjonalnie pachną. Nauczyłam się już, że pianki nie nakłada się dużo, jak to robiłam dawno temu - wystarczy ją dać np. na końcówki lub tak przejechać palcami po pasmach włosów (oczywiście głowa pochylona w dół) kiedy wyschnie, odczuwam, w dotyku nieco grubsze włosy i tak jakby ich robiło się więcej. Ale więcej o piance, będzie osobny wpis, ponieważ zrobiłam pojedynek na pianki i razem z nią przetestowałam jeszcze dwie inne, więc małe porównanie już mniej więcej w głowie mam :)  Lakier w ogóle nie skleja włosów. Psikany z większej odległości niż jak to robiłam wieki temu jeszcze np. w LO sprawia, że zaczesane włosy są niemalże idealne. Po tym lakierze nie odczuwam, że mam w ogóle lakier na włosach. Pozostawia ona bardzo naturalną fryzurę. Nawet jak włosy mam rozpuszczone to pasma są swobodne, a nie jakieś posklejane czy sztywne. Lakier szybko się też wyczesuje


Podsumowując: Włosy cienkie potrzebują delikatnego traktowania. Produkty do stylizacji z czasem nauczyłam się aplikować, by nie obciążać, nie narażać do sklejenia i nie szarpać przy rozczesywaniu. Produkty Wella są bardzo dobre o ile nakładam je w mniejszych ilościach oraz od czasu do czasu.
ps. fryzura mojej mamy na nocnej imprezie trzymała się fantastycznie - dzięki Wella ;) 
pozdrawiam,

Donna

3 komentarze:

  1. Jak raz użyłam tego lakieru, to potem przez 3 dni nie mogłam włosów domyć :D utwardza :D

    OdpowiedzUsuń
  2. kiedyś namiętnie używałam pianek, teraz w ogóle nie stylizuję włosów

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...