20 wrz 2017

Baby Powder wosk Yc.

Witam,Jak pisałam kiedyś na insta staram się nie przywoływać jesieni, ale to silniejsze ode mnie i jesień zawitała na dobre, pada, leje przynajmniej u mnie. Zimno może aż tak nie jest, ale o opalaniu muszę już zapomnieć!!! a jeszcze parę dni temu z krótkim rękawkiem przed domem czytałam książkę opalając się.  

Co ciekawego u mnie w woskach? 

...a no tak sobie nadal palę różne różności bez jakich wielkich sezonowych zapachów typu zapach kasztanów, liści itp. Baby powder nie miałam go jeszcze, a wosk już pojawił się dawno, dawno temu, więc i ja go poznałam, ale dopiero teraz. Jaki on jest dla mnie? Słodki, ale nie duszący. Średnio przypadł mi do gustu. Pachnie dzieciństwem, czuć przy nim bezpieczeństwo i opiekę, bo w wyczuwalnych aromatach jest puder dziecięcy/dla niemowląt. 


Czuć go też taką piękną czystością, lekkością i taką słodką świeżością. Nie kruszę go zbyt dużo, bo wydaje mi się zbyt intensywny. Lepiej sprawdza się na dużych przestrzeniach, niż w zamkniętym pokoju. Wydaje mi się, że wosk jest lubiany bo dostał dużo opinii już na goodies.pl


Co polecacie palić na jesień?
pozdrawiam,

Donna


6 komentarzy:

 1. Jak na niego patrzę to od razu kojarzy mi się z czymś pudrowym, a za takimi zapachami nie przepadam.

  OdpowiedzUsuń
 2. ten wosk jest bardzo popularny, tej jesieni w końcu się w niego zaopatrzę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy musi mieć zapach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. mam ten wosk od roku i jeszcze go nie ruszyłam... najwyższa pora :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...