14 wrz 2017

Widoczne zdrowie zaczyna się od wewnątrz - Purina One.

Witam,Kotka Dorin została wybrana do 3 tygodniowego kociego wyzwania zajadania suchej karmy Purina One, która w swojej ofercie ma dużo różnych smaków karmy przeznaczone do poszczególnych kocich potrzeb, czy wieku kota. Dla niej to była wielka kocia radość i zadowolenie. Ja baczny jej opiekun obserwowałam jej zachowanie i ogólne jej samopoczucie po testowanym zajadanym jedzonku. Testowanie odbyło się dzięki reko :D 

Kotka była w lekkim stresie jak obłożyłam wokół niej przesyłkę - widać to po oczach :P mimo to dzielnie pozowała :) 

Aktualnie kociczka została mamą i jest kotką karmiącą - nie opuszcza swojego malucha ani na krok, chyba że ma swoje wychodne i czas godzinny dla siebie. Wtedy idzie, bada swój teren i wraca :) A pierwsze testowanie odbyło się na świeżym powietrzu. 

Cała gama produktów Purina One została opracowana przez ekspertów żywienia i lekarzy weterynarii, aby wspierać zdrowie Twojego kota na każdym etapie życia. Formuła Bifensis zawiera bakterie kwasu mlekowego, stabilizowane termicznie, a także niezbędne kwasy tłuszczowe Omega 6. 

Jakie efekty zauważy Twój kot?
1 tydzień - wysoki poziom energii i witalności 
2 tydzień lepsze trawienie
3 tydzień zdrowa skóra, lśniąca sierść, bystre oczy
Zakończenie - odpowiednia ochrona układu immunologicznego i wzmocnienie od wewnątrz całego kociego organizmu

Jak więc karma zadziałała na mojego sierściucha? Zapraszam na dalszy wpis :)


Karma Dorin smakowała, choć czasem się wygłupiała, co na bieżąco monitorowałam przebieg testów na Ig. Ach te kocie ujęcia, czasem rozbawiają do łez człowieków. Chrupki małej wielkości, chrupiące - bo Dorin ciamkała, chrupała ale ze smakiem jadła.


W kocim zestawie były też próbki-saszetki dla znajomych kociarzy i miarki na suchą karmę, wraz z ulotkami. Dorin podzieliła się ze stokrotką (również jej dzieckiem - kociak jest też na Ig taki biało-czarny) oraz z kilkoma kotami w sąsiedztwie. Nawet nie wiem jak kot sąsiada ma na imię, bo mówimy mu po nazwisku :P po prostu kot W. 


Dorinka nauczona jest na mokrej karmie i czasem domowym jedzeniu, sucha karma to dla niej taki przysmak i dodatek. Tutaj jednak w wyzwaniu częściej jadła suchą karmę. Nie miała swojej ulubionej, bo na równo zajadała wszystkie smaki. 

Lubi być głaskana gdy siedzi na drzewie i ostrzy pazurki 

Z reguły jest zwinnym kotem i po porodzie szybko odzyskała już swoją kocią kondycję, bo zainteresowała ją wstążka i wygłupy z nią. A szaleństwo i jej gonitwy za zwykłą zakrętką po wodzie to już nie do opisania. Jedno wielkie adhd. Jej sierść zrobiła się bardziej błyszcząca i ogólnie jakby wypiękniała po tych 3 tygodniach - macierzyństwo również na to wpłynęło, bo kociczka rozkwitła. Kiedy jej synek Tadzik zginął kotka była bardzo przygaszona, smutna - od razu było widać, że to przeżywa na swój sposób stratę kocurka. Karma Purina One i Basta sprawiły chęć i radość do życia Dorini. 


Wystarczy zwykły karton i machwilę spokoju, bo koty same sobą się zajmują i bawią.


Czy Wasze kociaki znają Purine One?pozdrawiam,

Donna

6 komentarzy:

 1. bardzo zdrowa i smaczna dla kotów jest ta karma. widać, że Twoje są zadowolone

  OdpowiedzUsuń
 2. Osobiście mam co do Puriny One bardzo negatywne odczucia :/ Karma jest słabej jakości, zawiera dużo nie potrzebnych zbóż,mało białka, które również jest słabej jakości :/ jak dla mnie za ta cenę można mieć karmę o wile wyższej jakości, bez zbożową. efekty karmienia taka karma często pojawiają się na starość kota, to moje zdanie :)
  Dodatkowo chciałam zapytać, czy masz zamiar wysterylizować swoją kotkę? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. I tak i nie. To trudny temat. Były plany już na zabieg, jeśli się zdecydujemy to na następny rok kotka będzie wysterylizowana, teraz nie bo karmi. Purina jej smakuje to je. Inne karmy też zjada, to zależy bo nie ma swojej jednej i tej samej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tyle smakołyków. Smacznego dla kotki.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...