2 wrz 2017

Wakacyjne chwile i wyjątkowy smak herbat Teekanne.

Witam,


Śledząc mój instagram na wakacjach dzieliłam się co dobrego piłam. A były to herbaty Teekanne o różnych smakach, właściwościach i aromatach. Na zbliżający się okres jesienny również nie zamierzam przestać pić herbatek, bo to jeden z moich ulubionych napojów i pity codziennie i przez wszystkich :) Jakie herbaty piłam i która mi najbardziej smakowała? Zapraszam na herbaciany wpis! :)

"Herbata jest jednym z niewielu napojów, które dają przyjemność, a równocześnie aktywnie wspomagają nasze dobre samopoczucie"

W ofercie Teekanne jest mnóstwo herbatek, które ma się ochotę wszystkie spróbować. Nie są drogie i na każdą kieszeń. Na półkach sklepowych łatwo je rozpoznać, bo wyróżniają się ładnymi opakowaniami i przeznaczeniem (ziołowe, owocowe, czarne itp.) Dodatkowo każda herbatka pakowana jest osobno, więc zabrać ją możemy wszędzie, gdy np. w hotelu brak jest herbaty lub mamy dostęp do czajnika z wodą w pracy w szkole na uczelni. 


Kiedy łykałam pewien suplement diety na odchudzanie, dodatkowo piłam również herbatkę Fit&Slim. 
"Fit & Slim"- herbatka ziołowa z mate, pokrzywą i zieloną herbata na czas stosowania diety. Wykorzystaj zalety tego wyjątkowego połączenia mate oraz pokrzywy i z każdą filiżanką odkrywaj jego przyjemny i kojący wpływ. Herbtka Fit&Slim jest doskonałym uzupełnieniem w czasie stosowania diety.
Herbata w smaku bardzo dobra o ziołowym aromacie i słomkowym wyglądzie. W jej składzie spotkać można, yerbe mate 40%, pokrzywę 20%, herbatę zieloną 18%, miętę zieloną, mirt cytrynowy. Smak świeży, lekki i smaczny. Nie piłam jeszcze takiego połączenia, ale jeśli ktoś lubi pokrzywę, czy herbatę zieloną oraz miętę - koniecznie spróbujcie bo taka mieszanka świetnie smakuje.


Herbata biała white Tea to poezja, ja się nią po prostu delektuje :) White tea to wyborny i rzadki specjał herbaciany. Herbata biała rośnie głównie w rejonach wysokogórskiej prowincji Fujian w południowych Chinach i jest jedną z najwyborniejszych i najrzadszych odmian herbaty na świecie. 
Uwielbiałam ją pić, nawet jak panowały upały i słoneczne dni piłam ją ciepłą, bo lubię smak ciepłej herbaty. Filiżanka takiej pysznej herbatki, poprawia samopoczucie na lepsze. Nie potrafię opisać jej jak smakuje, ale miłośnicy herbat na pewno ją polubią. 


World of Fruits "Sweet Cherry" to przyjemność dla wszystkich zmysłów - wyborne połączenie wyśmienitych owoców z aromatem słodkich, dojrzałych wiśni. Skosztuj i sam doświadcz tego cudownego smaku - na gorąco lub na zimno.
O herbatkach owocowych nie trzeba wiele pisać, bo to z nimi kojarzą się letnie chwile, czy późne jesienne wieczory. Tego typu herbaty mogę pić przez cały rok i wiem, że mi się nie znudzą. Wersja wiśniowa smakuje idealnie np. do zdrowych przekąsek.


Herbatki są na każdy sposób wyjątkowe i niepowtarzalne. Pyszne! Aromatyczne! Smaczne! Białą możemy podać, gdy odwiedzi Nas rodzina i podać w białej porcelanie. Owocowa wiśniowa pasuje na spotkanie z koleżankami, a odchudzającą możemy popijać np. jak piszemy wpisy na blogasku :) Wybór i opcja podania jest dla wszystkich i to lubię właśnie w herbatach od Teekanne, że każdy znajdzie coś dla siebie.


Jakie są Wasze ulubione herbatki do picia?


pozdrawiam,

Donna

6 komentarzy:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...