20 lip 2016

Ty też będziesz w ciąży (również po 40. roku życia) wyd. lekarskie PZWL

Witam,Jest na świecie wiele kobiet, które marzą o zostaniu bycia mamą, ale los czasami bywa okrutny i ze względów zdrowotnych zabiera Nam to co najcenniejsze - czyli piękny dar jakim jest dać komuś nowe życie. Są kobiety, które pogodziły się z tą myślą, ale też takie, które walczą i nie poddają się. Ty też będziesz w ciąży - naturalne metody służące poprawie płodności u kobiet w każdym wieku (również po 40. roku życia) to kolejna pozycja książkowa, którą przeczytałam i uważam, że warto ją przeczytać niezależnie od wieku.


"Wyczerpujący holistyczny przewodnik dla każdej kobiety chcącej poprawić swoją płodność, w każdym wieku reprodukcyjnym. Napisany po to, abyś mogła zajść w ciążę, kiedy będziesz tego chciała. Podnosząca na duchu podróż do Twojego organizmu. Spotkanie wschodniej i zachodniej wiedzy medycznej, ugruntowane na wnioskach z najnowszych badań i doświadczeniu specjalistów medycyny reprodukcyjnej.
Jak przekierować uwagę z niepłodności na płodność, by wygrać ze stresem?
Jak uzyskać równowagę hormonalną?
Jak nie odebrać sobie radości z seksu?
Jaka dieta zapewni optymalną jakość jajeczka?
Jakich toksyn środowiskowych powinnaś unikać?
Poznaj i zastosuj protokół odnowienia płodności"


Moja opinia:
Książka w miękkie oprawie o fioletowym akcencie z kobietą w ciąży. Myślę, że takie zdjęcia już na samym początku jest skłonne do zainteresowania i sięgnięcia po nią w księgarni, czy na stoisku książkowym. Wydawnictwo PZWL - rok wydania 2016, czyli pozycja nowa z tego roku. Rozdziały wraz z podrozdziałami są krótkie, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Podoba mi się w książce to, że jest napisana 'po kolei' czyli, że każdy rozdział jest kontynuacją poprzedniego, a całość tworzy to co autor chciał przekazać w konkretny sposób. Nie ma czegoś jak skupienie się na niepłodności, trzeba skupić się na płodności, a w szczególności należy też zmienić swój styl życia bo ono w dużej mierze zależy i wpływa na płodność. Dieta to kolejny temat jaki przewija się, bo to jedzenie daje jakość komórką jajowym. Unikanie toksyn, jak i przygotowanie się psychiczne i emocjonalne to kolejne zagadnienia, które w ciekawy sposób są opisane:
 - jak pozwolić sobie stanie się matką, 
- jak dać sobie spokój, 
- jak wnieść w swoje życie większej porcji radości i pewności siebie.
 Połączenie wszystkich elementów i 7-dniowy plan odnowy płodności krok po kroku. 
Podsumowując: przewodnik/poradnik o ciekawej tematyce ciążowej i płodności daje odpowiednie wskazówki i podnosi pewność siebie wszystkim kobietom starającym się o potomstwo (nawet po 40 roku życia). Daje nadzieje i zaufanie, bo wszystko zależy od Nas samych, od wsłuchania się w swój organizm i zmiany nastawienia.


Aktualnie na książkę jest promocja - tutaj, więc zainteresowanych zapraszam do przeczytania. pozdrawiam,

Donna

2 komentarze:

  1. na pewno ciekawa, ja jednak na razie nie planuję ciąży

    OdpowiedzUsuń
  2. Lecę natychmiast kupić, temat dla mnie bardzo na czasie...

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...