31 lip 2016

ŚDM Kraków 2016. Sztuka komunikacji wg Franciszka PWN.

Witam,To co się dzieje w Krakowie przez ostatnie dni to trudno opisać słowami, na żywo pełno emocji, cały świat w jednym miejscu. Tyle flag, różnych narodowości, kolorów, śpiewów - Światowe Dni Młodzieży pełną parą, a zarazem kończące się już nostalgicznie. Pozostaną wspaniałe wspomnienia, przeżycia, zdjęcia.. Fotorelacja krótka, ale jakże wzruszająca...


Jeśli chodzi o dobrą lekturę to serdecznie polecam książkę Sztuka Komunikacji według Franciszka Bliżej - Prościej - Głębiej wydawnictwo PWN 2016.
Jest ona zbiorem wypowiedzi papieża Franciszka, które były wygłaszane lub publikowane przy różnych spotkaniach. Autorzy badają elementy jego relacji, informacji i przekazy, które powodują, że w mediach świeckich można dowiedzieć się, że papież zmienił 'język kościoła' - jak naucza i komunikuje się ze światem. 


W następujących rozdziałach dowiadujemy się o komunikacji na peryferiach, komunikacji jako spotkanie, w epoce cyfrowej, o komunikacji religijnej, w duszpasterstwie, komunikacji jako otwarcie się na drugiego i inne. 


Aktualnie na pozycję jest promocja ksiegarnia.pwn.pl pozdrawiam,

Donna

4 komentarze:

  1. Na tyle ile tego potrzebuję - jestem na bieżąco dzięki TV :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie zazdroszczę tego tygodnia mieszkańcom Krakowa. Ja nadrabiam w mediach ŚDM.

    OdpowiedzUsuń
  3. ŚDM śledziłam całe dnie w tv, będąc w centrum wydarzeń miałaś na pewno niesamowite emocje.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...