24 sty 2017

Fotkowy mix # 14.

Witam,Trochę spóźniony fotkowy mix w zdjęciach nawiązujący jeszcze do świątecznego okresu, ale choinki jeszcze można mieć ubrane. Wśród odwiedzin u znajomych i przyjaciół nie obeszło się od sesji choinkowych. Która najładniejsza?


Małe co nieco, na słodko i na pachnąco. Pyszne pączusie oj wiem, że to puste kalorie ale czasami można - no i nowe umilacze woskowe YC - niedawno opisywałam trawę cytrynową z imbirem -> tu <- nie mój typ woskowy - niestety. Jakie będą dwa pozostałe? okaże się :) 


Pomagacz Tadzik jest w odśnieżaniu, ale najpierw mycie :D
Śnieg dla kocurka to jest to co lubi najbardziej, zabawy w śniegu uwielbia, to jego pierwsza zima :)


Owocowa przekąska z mandarynek i suszonych śliwek - pyszotka. Proste sałatki smakują mi najlepiej. Nowy odświeżacz automatyczny z Air Wicka tylko taki rodzaj był u mnie w Rossmannie, choć nastawiałam się na zapach szarlotkowy, ten to deszczowa świeżość lasów Amazonii nie jest zły, podoba mi się :)


Domowy klimacik, czyli świeczki, herbatka i palić się coś musi :)


Jupi - jedziemy :D uwielbiam podróże te małe i te duże :) Na lotnisku i styczniowy zachód słońca.

"Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, od­kry­waj." 


Czas na małe pamiątkowe zakupy :D


Miejsce na odpoczynek, bo jeść trzeba :) oczywiście jako smakosz makaronów, nie odmówiłam sobie penne z serem,  pieczarkami i pietruszką. Do picia soczek z czarnej porzeczki, czyli witaminki muszą być.


Szampańska zabawa i witanie Nowego Roku :)„Nie po to przyszliśmy na świat, by żyć stosownie do oczekiwań innych. Aby dać światu z siebie coś wyjątkowego, każdy z nas musi cenić swą indywidualną wartość i podążać za swoimi marzeniami.”


buziaczki dla Was :* i do następnego fotkowego mixu 😊pozdrawiam,

Donna5 komentarzy:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...