28 lis 2020

Meet Beauty Conference 2020 - edycja online.

Witam,Lepiej późno niż wcale.. tak by wypadło na początek napisać, o tym o czym będzie dzisiejszy wpis. Otóż 12 września 2020 miałam okazję uczestniczyć online w V edycji Meet Beauty, jednej z największej w Polsce konferencji dla Influencerów beauty. Tym razem ze względu na sytuację w kraju konferencja ta odbyła się jak wspomniałam online, bo do tej pory w poprzednich latach odbywała się normalnie "na żywo" w Warszawie. Teraz spotkanie trwało tylko jeden dzień, ale było za to bardzo aktywne i dobrze zorganizowane, bo składało się z czterech prelekcji, jakie można było wysłuchać i obejrzeć nie wychodząc z domu.

Bardzo się też ucieszyłam, że zostałam zaproszona na to wydarzenie, bo w poprzednich latach kiedy się zgłaszałam, byłam też za każdym razem wybierana na listę, ale ostatecznie odmawiałam z racji na odległy dojazd. Fajnie, byłoby też aby częściej pojawiły się takie wykłady online, bo uważam, że więcej osób brałoby udział w takich spotkaniach. Nie każdy ma możliwość dojechania - a za udziałem online ja jestem jak najbardziej na tak! Pod względem organizatorskim było super (np. wykłady, przerwy) i bardzo dziękuję dziewczynom z BLOGmedia za przygotowania i dopracowany każdy szczegół. Każdy uczestnik mógł się indywidualnie zalogować na wykład dostając wcześniej swój osobisty kod.


Chciałabym krótko podsumować jakie odniosłam wrażenia z tego dnia i krótko o tym napisać, a także pokazać co otrzymałam z nowości od partnerów spotkania. 

Pierwszy wykład - „Jak wycenić współpracę reklamową na blogu, YouTubie i Instagramie?" Anna Pytkowska, agencja BLOGmedia - dotyczył on głównie Social media. Poniekąd ten temat jest mi znany i nie ukrywam, że 90% z tego co było mówione wiedziałam, to i tak przyjemnie mi się tej prelekcji słuchało. Na pewno interesujące było to, jak wycenić współpracę. Szkoda tylko, że niektóre firmy chcą reklamę za darmo, bo np. z mojego doświadczenia kiedy przychodzą negocjacje o wycenę, to albo firma urywa kontakt, albo daje współpracę jednorazowo, gdzie zapewniała, że będzie ona co najmniej przez jakiś czas stała, albo sama zaproponuje 'groszową' cenę, na którą ja się nie zgadzam.


Drugi wykład a w zasadzie taki wywiad był z Panią Magdą Teterko-Walczak "Influencer, jako zawód przyszłości. Czy da się budować zasięgi i monetyzować swoje działania" - marka NU SKIN - Tu pani Magda wszystko pięknie opowiadała, ale odebrałam to tak, że nieco jest to wszystko przekoloryzowane, a momentami nie wiedziałam o czym mówi. To tak w największym skrócie jak odebrałam to spotkanie.


Trzeci wykład „Działa, nie działa. Co działa i jak działa? Prawdy i mity o działaniu kosmetyków." Anna Bukowska, marka UZDROVISCO - Panią Anię udało mi się poznać ze spotkania blogerek, to ciepła i miła osoba, które może godzinami mówić o naturalnych kosmetykach. Procesie ich tworzenia, mechanizmach wnikania składników w głąb skóry, oraz zaprezentowała nowości marki Uzdrowisco. 

Ostatni wykład to Własna marka: na co musisz się przygotować?" Agnieszka Niedziałek, WWWLOSY.PL - wykład ten był pełen energii i trochę chaotyczny. Dużo informacji i porządna dawna wiedzy.

Niestety nie mam ze wszystkich wykładów zdjęć, nie pomyślałam o tym, by robić zrzuty ekranów, zrobiłam tylko kilka zdjęć telefonem. Z tego co pamiętam miałyśmy dostać materiały z prezentacji, jednak tego nie dostałyśmy. 
A już kilka tygodni po konferencji do domu zawitała paczuszka z nowościami od partnerów spotkania. Zapraszam na mini przegląd. 


Od marki Biovax otrzymałam oczyszczający szampon octowy oraz saszetkę maski regenerującej do włosów.


Suplement diety TerraNova - ja akurat dostałam losowo Jagody (inne uczestniczki coś innego z tego co widziałam na instagramie, ale z tego co wiem każda dostała krótką datę ważności tego suplementu) Ja swój suplement nie zdążyłam po prostu zużyć, paczuszkę dostałam 7 października, a data ważności październik 2020, trochę to słabe i wciskanie blogerkom coś po terminie :/ 


Kilka nowości marki Uzdrovisco


Podsumowując - Meet Beauty Conference to wspaniałe wydarzenie - wykłady ciekawe, zaproszeni goście też. Edycja online podobała mi, aczkolwiek gdybym miała jechać pół Polski i słuchać np. wykładu na którym 90% jest mi już znane, a potem dostać coś po terminie to tak średnio bym to odbierała, nie umiałabym potem pisać, że było fajnie jak nie było. Do tej pory nie byłam 'na żywo na Meet Beauty', ale jeżdżę na spotkania blogerek i wiem jakie emocje wtedy towarzyszą, że chce się jechać, chce się spotkać z innymi dziewczynami o tej samej pasji co moja. To nakręca dobrą energią, uśmiechem, nowymi przyjaźniami. Jestem za tym, by móc uczestniczyć w takich konferencjach online jak najczęściej :) A Wy jakie macie odczucia? Czy ktoś z Was także był na tym wrześniowym wydarzeniu online?pozdrawiam,
Donna  


3 komentarze:

  1. Takie internetowe konferencje nijak się mają do "tradycyjnych"

    OdpowiedzUsuń
  2. Ups, ja jeszcze wpisu o Meet Nie zrobiłam :D Stacjonarnie byłam na wszystkich edycjach i w tej on-line też uczestniczyłam, byłam zachwycona zwłaszcza wykładem marki Uzdrovisco :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...