18 lis 2020

Nasodren - 100% naturalny Aerozol do nosa, szybko łagodzi objawy zapalenia zatok.

Witam,Niedawno całkiem przypadkiem dowiedziałam się, że jedna z bliskich mi osób w mojej rodzinie zmaga się z zapaleniem zatok. To problem, który co jakiś czas powraca i odbiera jej komfort życia na kilka, a nawet kilka tygodni. Pomimo pracy fizycznej i odpornej na ból - zapalenie zatok bywa dla niej uciążliwe, męczące i bolesne. Ciągły ból czoła przy pochylaniu, zatkany nos, czy tzw. cieknąca woda z nosa to kilka objawów - które mi opisała kiedy zatoki dają o sobie znać. Zaczęłam więc szukać skutecznych i sprawdzonych preparatów na tą dolegliwość. Ja osobiście odpukać nigdy sama tej przypadłości nie miałam, więc postanowiłam uzupełnić domową apteczkę w preparaty, które mogą się przydać, wtedy kiedy tego najmniej się spodziewamy. Największą popularnością wśród różnych preparatów jakie udało mi się wyszukać, był Nasodren - 100% naturalny aerozol do nosa, który szybko łagodzi objawy zapalenia zatok. Kojarzę go najbardziej ze zdjęć na instagramie i z tego co czytałam, cieszy się on bardzo dobrą opinią, dlatego zagościł on w Naszej domowej apteczce. 


Nasodren to w 100% naturalny ekstrakt z fiołka alpejskiego w postaci aerozolu, który szybko i skutecznie łagodzi objawy zapalenia zatok. Każdy kto chociaż raz miał problem z zapaleniem zatok, wie, że towarzyszące mu objawy, potrafią nas na długo wyłączyć z normalnego funkcjonowania. Nasodren przynosi ulgę już po 3 minutach, wystarczy stosować go raz na dobę, aby skutecznie pozbyć się objawów zapalenia zatok.

Zawartość opakowania
- opakowanie zawierające 50 mg liofilizowanego proszku - 1 szt.
- ampułka zawierającą 5 ml rozpuszczalnika (woda) - 1 szt.
- dozownik z rozpylaczem - 1 szt.


Nasodern to wyrób medyczny przeznaczony do miejscowego łagodzenia objawów nieżytu nosa takich jak:
- zalegająca w nosie wydzielina śluzowa,
- brak powonienia,
- ból głowy i/lub twarzy 
- uczucie zatkanych uszu

Nasodren usuwa wydzielinę i oczyszcza nos oraz zatoki przynosowe, dzięki czemu szybko łagodzi objawy zapalenia zatok. Wskazany jest do leczenia objawów łagodnego oraz ostrego zapalenia zatok przynosowych i nieżytu nosa (kataru).

Składniki:
Liofilizowany proszek będący naturalnym ekstraktem ze świeżych bulw alpejskiego Cyclamen Europaeum L.

Opakowanie produktu to mały kartonik, a w nim znajdujemy małą szklaną buteleczkę, w której jest proszek, obok znajduje się ampułka zawierająca 5 ml rozpuszczalnika oraz dozownik z takim rozpylaczem. Dodatkowo jest też dobrze opisana ulotka, jak należy produkt stosować (wszystko jest pokazane na rysunkach krok po kroku), oraz inne informacje jak dawkowanie, środki ostrożności, możliwe działania niepożądane itp. Po pierwszym zastosowaniu przez osobę, która używała preparat nastąpiło wzmożone uwalnianie się wydzieliny śluzowej, która była zgromadzona w nosie, a po kilku godzinach stopniowo przynosiło ulgę nawet w zwykłym oddychaniu. Nasodren powinien być stosowany tylko raz dziennie, do każdego otworu nosowego, najlepiej o tej samej porze, a co ważne najpóźniej około 2 godziny przed snem. Leczenie preparatem powinno trwać zwykle od 7-10 dni, a w razie konieczności wydłużyć do 14 dni. 


Nasodren można kupić stacjonarnie w aptekach, bądź poszukać gdzieś w aptekach online, ponieważ jest bez recepty. Kosztuje nie więcej niż 30 zł. Okazał się on skuteczny i cieszymy się, że go wybraliśmy. Warto, czytać opinie zanim dokona się wyboru i samemu coś przetestuje. Ja mam nadzieję, że mnie ból zatok nie dopadnie, a jak kiedyś by to nastąpiło będę pamiętać o tym skutecznym preparacie.

A jak u Was kochani jest z zapaleniem zatok - znacie to uczucie? 
Czy nigdy nie mieliście z tym problemu? :)pozdrawiam,
Donna  11 komentarzy:

 1. Na szczęście nie ciepię na takie dolegliwości, a wiem, że są bardzo dokuczliwe, wówczas z pewnością takie preparaty mogą przynieść wyczekiwaną ulgę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwszy raz widzę ten produkt :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przechodziłam ostatnio i też skorzystałam z Nasodrenu. Pamiętałam, że pomógł mi w zeszłym roku.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kilka dni temu tak się złożyło, że testowałam ten produkt, bo dopadł mnie zapchany nos i to tak dość mocno. Stosowałam te krople przez kilka dni i problem zniknął, więc naprawdę polecam ten aerozol. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Także miewam problemy z zatokami i ten sprey to dla mnie prawdziwe wybawienie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. chore zatoki są zawsze bolesne i uciążliwe

  OdpowiedzUsuń
 7. Mnie w tym roku pierwszy raz dopadł ból zatok... Też mam ten produkt w pogotowiu.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...