27 lip 2018

Moc kolorów lata - cz.3. Przegląd nowości z marką My Secret.

Witam,


Zapraszam dziś na ostatni przegląd nowości tym razem będą to nowe produkty My Secret, które zawitały do szaf kosmetycznych w Drogeriach Natura. Najbardziej z tej marki odpowiadają mi lakiery do paznokci, może dlatego że są małe i posiadają małe pędzelki, z którymi bardzo dobrze mi się pracuje. Kolory, które teraz są dostępne, mogą wydawać się identyczne ale każdy z nich posiada inny numerek i nazwę. Najbardziej z tej kolekcji nowości zainteresował mnie FIXER LIQUID, nie wiem jeszcze jak i do czego go użyć, może macie już w tym doświadczenie? Chętnie wysłucham. A tak ogólnie to zapraszam do zapoznania się z nowościami, bo kosmetyki są naprawdę tanie i na lato można częściej zmieniać kolorówkę i bawić się kolorami. 


MY SECRET COLOR INTENSE LONG LASTING LINER
Delikatna, wodoodporna kredka do oczu w kolorze czarnym, z dodatkiem wosku Carnauba i witaminy E. Szybko zastyga, nie rozmazuje się i nie odbija na powiece. Pozwala na uzyskanie idealnej kreski już za pierwszym pociągnięciem. 
Cena: 12,99 zł

MY SECRET FIXER LIQUID
Innowacyjny produkt, który w połączeniu z wybranym kosmetykiem do makijażu zamieni jego formułę na płynną i wodoodporną oraz ułatwi aplikację. Może sprawić, że ulubiony podkład zyska właściwości wodoodporne czy przedłużyć trwałość pomadki. Umożliwia także aplikację na mokro każdego rodzaju cieni do powiek – kropla produktu przekształci wybrany cień lub pigment sypki w eyeliner o trwałej formule. Jest także idealny do aktywowania lub rozcieńczania eyelinera w formie żelu oraz wyschniętego tuszu do rzęs. 
Cena: 21,99 zł


MY SECRET NAIL ART
Nowy odcień serii lakierów do paznokci My Secret Nail Art – 286 RAINBOW FLAKES. Pozwoli wyczarować fantazyjny manicure. Może zostać zastosowany samodzielnie, jak i aplikowany na inne lakiery. 
Cena: 10,39 zł

MY SECRET CHOCOLATE DESIRE SCENTED NAIL POLISH
Lakiery do paznokci o nowoczesnej, lekkiej formule, która zapewnia równomierne rozprowadzenie i zapobiega powstawaniu smug. Wydzielają przyjemny czekoladowy zapach podczas wysychania.
Dostępne w 8 odcieniach: 287 ALMOND MILK, 288 PEACH COOKIES, 289 HONEY, 290 COFFEE WITH MILK, 291 COFFEE MACAROONS, 292 CINNAMON STICKS, 293 COCOA, 294 MILK CHOCOLATE.
Cena: 10,39 zł


MY SECRET EXTREME GLEAM LIQUID EYESHADOW
Innowacyjna, wodno-kleista formuła cieni pokrywa powiekę gładką, jednolitą warstwą. Szybko wysycha i na długo przylega do skóry. Dzięki zawartym polimerom cień nie osypuje się i nie jest szorstki w dotyku. Pozwala na stworzenie spektakularnego makijażu wieczorowego w kilka chwil. Odrobina cienia ożywi także makijaż dzienny. 
Dostępne odcienie: 1 MOONLIGHT, 2 SUN KISS, 3 GUILTLESS, 4 SUPERNATURAL, 5 DELIGHT, 6 GUILTY PLEASURE. 
Cena: 14,99 zł


MY SECRET HOLOGRAPHIC MAKE-UP PENCIL
Sześć nowych kolorów kredek do makijażu z drobinkami, w intensywnych wielowymiarowych barwach. Do stosowania samodzielnie jako eyeliner, pomadka, cień do powiek lub rozświetlacz. Przebadane okulistycznie. 
Dostępne w 9 odcieniach, w tym 6 nowych: 103 LIME, 104 COPPER, 105 PURPLE, 106 COBALT, 107 TEAL, 108 OLIVE GREEN.
Cena: 14,99 zł


Czy coś Was zainteresowało?pozdrawiam,

Donna

2 komentarze:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...