24 kwi 2018

Perfect Pear wosk sojowy WoodWick.

Witam,


Jako dziecko zawsze wolałam słodką gruszkę od kwaśnego jabłka i chyba mi do teraz tak zostało, że bardziej wolę i lubię gruszki niż jabłka. Smak soczystej i takiej słodkiej gruszki mm niebo w gębie. Tak sobie myślę, ale do tej pory nie miałam nigdy zapachu gruszkowego z wosków, albo nie pamiętam. Dlatego z zapachu WoodWick wybrałam Perfect Pear! Znacie lub kojarzycie ten zapach?

Autentyczny zapach świeżej gruszki z słodkimi i soczystymi nutami, wszystko przypudrowane odrobina wanilii.


Kraina słodyczy jest już na wyciągnięcie ręki. Perfect Pear, to klucz do tej krainy. Aromat tego wosku sprawia, że nagle doświadczamy czegoś, na wzór raju. Tak, okalająca nas słodycz sprawia, że nagle próbujemy czegoś niesamowitego i co ważne - w ogóle nie mamy ochoty przestać. W Perfect Pear, rozkosz ma smak i zapach gruszki, z dodanymi elementami wanilii. Nuta gruszki, uwydatnia całą kompozycję zapachową, a dodatek wanilii, osładza ową rozkosz sprawiając, że całość wygląda niesamowicie ciekawie. Wosk sojowy Perfect Pear sprawia, że nagle przypominają się nam wszystkie najsłodsze chwile naszego życia. Z tymi pozytywnymi doświadczeniami, jesteśmy nagle przenoszeni do świata rajskiej zmysłowości, z której nie chcemy wracać. Słodycz i niesamowity aromat tego wosku, stanowią o jego wspaniałym aromacie. Wosk sojowy Perfect Pear, jest przeznaczony głównie dla osób, które kochają słodycz i wszelkiego rodzaju rozkosze, jednocześnie potrafiąc czasami przybliżyć sobie nieba. Dzięki Perfect Pear, niebo to mamy już tu na ziemi!

Co tu dużo mówić zapach jest śliczny, słodki owocowy z nutami ładnej wanilii, która nie jest dusząca. Zapach takiego pysznego deseru gruszkowo-wniliowego - pysznie! Wchodząc do pokoju czuję się, jak w takim kąciku co pieczone są ciasta, robione desery na bazie gruszek z masami waniliowymi. Jest to piękna i słodka chwila. Wosk bardzo umila chwile, sprawia że ma się ochotę na jakieś cicho z przyjaciółmi. Ten wosk i zapach przypasował mi teraz na wiosnę, ale myślę, że równie dobrze można go palić też w chłodniejszych dniach, bo jest taki apetyczny :)))


Lubicie gruszki? 
Znacie gruszkowe zapachy woskowe?
Do kupienia w goodies.plpozdrawiam,

Donna

7 komentarzy:

 1. mam dużą świece, pachnie jak takie cukieeczki gruszki mi nie przypomina

  OdpowiedzUsuń
 2. Aż ma się na niego ochotę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam gruszkowe nuty zapachowe :D

  OdpowiedzUsuń
 4. musi pięknie pachnieć! uwielbiam takie owocowo - waniliowe zapachy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapach gruszkowy na pewno pachnie pięknie, ja uwielbiam :D
  Mój BLOG

  OdpowiedzUsuń
 6. Też wolę gruszki od jabłka :) A jeśli chodzi o zapachy to zawsze wybieram te słodkie :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...