19 kwi 2018

Luźne ale z gracją stylizacje - outfit of the day z białymi butami.

Witam,


Każda z Nas ma swój styl - jednak z biegiem czasu on się nieco zmienia. Patrząc na siebie lubię elegancję, ale na co dzień wybieram zdecydowanie coś wygodnego i luźnego, nie mniej jednak pozostając w kobiecej gracji. 

Coś co ostatnio bardzo lubię to zwykłe jeansy, biel i fuksja.  

A, że motyw kwiatowy tego sezonu jest modny, niedawno trafiła do mnie nowa bluzeczka w kwiatuszki. Chciałam białą, ale nie było mojego rozmiaru, więc trafiła się czarna. Też ładna :) 


Do każdej luźnej stylizacji wybieram białe Vansy. Pochodzą one ze sklepu street-sport.pl. Pisałam o nich już TU. Zapewne zapytacie mnie, czy one się nie brudzą? Jak spisują się na co dzień? Czy są wygodne? Otóż, należę do osób, które dbają o obuwie, ubrania i ogólnie nie niszczę nic szybko, tylko szanuję. Ubierając białe obuwie nie idę do lasu, nie wychodzę jak pada deszcz, nie idę tam gdzie jest błoto. Proste!
Vansy są wygodne, wybieram je gdy jest ładna słoneczna pogoda, gdy idę na spacer lub wychodzę na kawę. Jadąc gdzieś samochodem również nie da się niszczyć butów, więc jeśli się odpowiednio dba, to białe obuwie nie jest takie złe, a ładnie wygląda wg. mnie na stopie i pasują do każdej stylizacji. I przede wszystkim są mega wygodne.


A Wy jaki styl lubicie na co dzień?
pozdrawiam,

Donna

7 komentarzy:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...