14 kwi 2018

Ziaja - Intima łagodzenie podrażnień - płyn do higieny intymnej z babką lancetowatą.

Witam,


Cieszę się, że produktów do higieny intymnej jest coraz więcej na rynku i mamy możliwość poznawania ciągle to czegoś nowego. Ja mam kilka ulubieńców w tej kategorii, ale lubię nowości i też wracam do sprawdzonych marek jak np. Ziaja. To produkty tanie, na każdą kieszeń i łatwo dostępne. Z racji, że dawno nic niczego nie miałam z tej firmy trochę nadrabiam i w ochronie, w pielęgnacji miejsc intymnych jest ze mną właśnie Ziaja - Intima łagodzenie podrażnień - płyn do higieny intymnej z babką lancetowatą. Kiedyś produkty z Ziaja często wybierałam, bo były i są sprawdzone, później długo, długo nic aż teraz mam wersję z babką lancetowatą.


Ziołowy płyn do higieny intymnej: 
Przebadany przez lekarzy ginekologów z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Posiada certyfikat Akademickiego Stowarzyszenia Ginekologów Onkologów w Gdańsku.

WSKAZANIA - polecany do codziennej higieny intymnej, odpowiedni również dla kobiet w ciąży

DZIAŁANIE
• skutecznie łagodzi podrażnienia i zapobiega ich powstawaniu
• zmniejsza uczucie świądu i pieczenia
• chroni przed niekorzystnymi zmianami w śluzówce
• wzmacnia system ochronny błon śluzowych
• delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości nie zawiera mydła

SUBSTANCJE AKTYWNE
kwas mlekowy, ekstrakt z babki lancetowatej, D-panthenol


Jeżeli produkt się sprawdza i go lubię, to fajnie, że jest wydajny i posiada dużą pojemność. Tutaj mi się w nim to podoba - 500 ml. Jedynie do czego się mogę przyczepić, to szkoda, że opakowanie nie posiada wygodnej pompki. To wielki minus tego produktu, bo czasami gdy przechylam go na rękę, to za dużo mi się jednorazowo wyleje, z czego się marnuje konsystencja. Pompka tutaj jest jedynym i najlepszym rozwiązaniem, by produkt tak szybko się nie kończył i nie marnował. Za to cieszy mnie to, że widzimy na bieżąco jego zużywanie, bo butelka jest jakby przezroczysta. Płyn dobrze odświeża i oczyszcza okolice intymne. Czuję się świeżo, a to jest dla mnie najważniejsze. Nic nie piecze, nie swędzi, a przy odrobinie wody ładnie się pieni. Spłukiwanie również jest szybkie i bez problemu. Używam go zarówno przy porannym prysznicu jak i wieczorem. Płyn nie uczula i nie podrażnia delikatnej skóry, więc uważam że jest godny polecenia. Przy aplikacji czuć ładny i świeży jego zapach taki roślinny. Chyba pierwszy raz mam tą wersję z babką lancetowatą i muszę przyznać, że produkt jest w porządku. 


Lubicie Ziaję? Co najbardziej z jej oferty?


pozdrawiam,

Donna

3 komentarze:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...