20 kwi 2018

Delia - perfekcyjne brwi - tak jak lubisz - przegląd henny i produktów do brwi.

Witam,Zawartość boxu od Delia Cosmetics z produktami do brwi była imponująca. Każda z Nas marzy o pięknych brwiach. Oddać się w ręce profesjonalisty - kosztuje (również dojazd na miejsce, stracony czas itp. inne czynniki) ale bogata oferta Delii sprawia, że same w domu lub przy pomocy koleżanki, siostry również możemy wykonać sobie hennę bez pośpiechu, bez stresu oraz o stopniu intensywności jaką chcemy i preferujemy, a nie jak to narzuca pani kosmetyczka. Znam przypadki, gdzie koleżanki o jasnych blond włosach potrafiły wyjść z salonu kosmetycznego z mega czarnymi i źle dobranymi brwiami w sensie czarne brwi, a jasna karnacja. Wyglądało to co najmniej wieś tańczy i śpiewa. Nie obrażając nikogo kto mieszka na wsi :)


Wiem, że nie widać dokładnie co pisze, ale chodziło mi o zarys takiego testu i pomoc w wyborze najodpowiedniejszego dla siebie produktu. Bardzo to ułatwiło mi wybór. moich odpowiedzi wyszło, że potrzebuję ekspresową jednoskładnikową hennę do brwi. 


Bardzo lubię takie rozwiązania w formie 'długopisu'. Hennę wykonuje się niezmiernie szybko i dokładnie. Taki rodzaj henny i zabiegu mi najbardziej odpowiada. Choć, jest to efekt niestety krótkotrwały, to aplikacja jest bardzo wygodna. Czyli coś za coś. Cieniutki pędzelek jest pierwszorzędny i precyzyjnie się niaplikuje.


Pozostałe produkty po części były mi już znane, po części widziałam je pierwszy raz. A znajdziemy w nich mnóstwo różnych specyfików, bo oferta jest naprawdę bogata. A Delia oferuje nam również różne odcienie henny, więc brunetki, szatynki czy blondynki znajdą coś dla siebie. O poszczególnych produktach zapraszam do poczytania tu. A ja zaprezentuję co dokładnie znajdowało się w boxie.


Zanim ten wypełniony po brzegi box dotarł do mnie, zaczęłam już od pewnego czasu stosować jedno serum do brwi z innej firmy. W planach chcę o nim napisać, bo z jednej strony jestem na tak z drugie na nie. A z produktami Delii powoli sobie eksperymentuje. 


Jaki jest Wasz ulubiony produkt do brwi?pozdrawiam,

Donna

7 komentarzy:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...