24 lut 2018

Oliwka, lawenda, lawenda, oliwka - mydełka Lpm.

Witam,Dojechała do mnie nowa dostawa dwóch mydełek Lpm, dobrze mi już znanych: oliwkowe i lawendowe. O oliwkowym pisałam już tu, lawendowe pojawiało się tylko w denkach. Jak pamiętam o nim nie pisałam, choć mogę się mylić. Nie wiem, czy Wy też tak macie, że jak coś lubicie z kosmetyków to ciągle to kupujecie i używacie? pomimo, że są inne nowości? Ja czasami tak mam, że inne mydełka w płynach, czekają na swoją kolej m.in z Balea, Cień, a ja ciągle to używam i powracam do tych co lubię, a w tym przypadku są to te dwie wersje Lpm. Jednym słowem ↬ uzależniłam się.


Choć myślę, że jeśli ktoś spróbuje te mydełka, to albo się w nich zakocha, albo nie. One mają specyficzną konsystencję niby taką olejkową, ale bardzo pielęgnującą i nie zostawiającą żadnej tłustej warstwy, a piękny zapach, który czuć na skórze. Ten zapach nie jest taki nijaki, ale gdy pierwszy raz miałam z nimi styczność, to czułam prawdziwą intensywną lawendę, to samo mogę powiedzieć o oliwce. Zapachy są mega takie soczyste. Ogólnie jako mydło dobrze się sprawdza w swojej roli, bo oczyszcza, myje i pielęgnuje skórę. Ja przy moich dwóch futrzakach, czyli kotach, ciągle po głaskaniu - myje dłonie, wiec mydełka schodzą jak woda.


Nie wiem, czy przejdzie mi na nie ochota, mydełka jak i zapachy kojarzą mi się z latem 2016, z wakacjami, pięknymi przeżyciami. Jakbymiała stworzyć gromadkę top 10 z czymś co się nie nudzi te wersje: lawenda i oliwka są na wysokiej pozycji. 

Czy Wy też macie swoje ulubione zapachy mydełkowe?pozdrawiam,

Donna

11 komentarzy:

 1. Mi z tej marki trafiły się same buble, więc już się na nic nie skuszę, nawet jak coś będzie bardzo zachwalane.

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam zapach lawendy, więc być może wypróbuję:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój ulubiony mydełkowy zapach, to chyba limonka! c:
  blog | instagram | youtube

  OdpowiedzUsuń
 4. Najbardziej balabym się tej tłustej warstwy ;))

  OdpowiedzUsuń
 5. Konsystencja mnie trochę odstrasza, ale mam lawendową łazienkę, więc w sumie by się tam to mydełko dobrze wkomponowało :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mają bardzo ładną szatę graficzną, więc pewnie wypróbuję :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kocham pięknie pachnące mydełka :D

  OdpowiedzUsuń
 8. przypuszczam, że polubiłabym te mydełka choć nie miałam jeszcze niczego tej marki

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...