28 wrz 2018

Paleta Morning Star Eye Shadow Set z pięcioma cieniami od Kobo Professional.

Witam,Palety od Kobo Professional uważam, że są to dobre palety za niską/średnią cenę. Wraz z pojawieniem się nowości w Drogeriach Natura w okresie letnim pojawiła się również ta przepiękna paleta Morning Star Eye Shadow Set z pięcioma cieniami od Kobo Professional. Uważam, że nie tylko w okresie letnim można było wykonywać z niej makijaże, ale również na jesień zachwyci swoimi odcieniami, bo są takie te kolorki jesienne - jak spadające żółto-brązowe liście. Kolory ciepłe, subtelne ale i podkreślające super powieki. 


Pięć wysokiej jakości cieni do powiek przeznaczonych do profesjonalnego makijażu, umieszczonych w magnetycznej palecie wraz z lusterkiem i aplikatorem. Idealne do tworzenia urzekających makijaży dziennych i wieczorowych. Paletę można uzupełniać ulubionymi zapasami cieni Kobo.


Nieraz jest tak, że cienie nakładam palcami, bo tak mi wygodniej. Tutaj w palecie znajdziemy aplikator z dwoma różnymi końcówkami i lusterko, więc paleta może służyć Nam nawet na wyjeździe. Co prawda nie maluję się do takiego małego lustereczka, ale kiedy są nienajlepsze warunki, to i takie lusterko ratuje sytuacje. W palecie znajdą się cienie lekko z błyskiem i matowe. Znajdziemy tu odcienie od jaśniejszych po ciemniejsze beże, brązy. Piękne są, jednak polecam je pooglądać na żywo, bo zdjęcia tego nie oddają. 


Jej koszt to 36,99 zł jak na takie piękne, spokojne i naturalne kolory uważam, że cena co do jakości jest w porządku. Cienie zaaplikowane na powiece również trzymają się bez zarzutu, więc poranny makijaż wytrzyma do wieczora bez problemu.pozdrawiam,

Donna

6 komentarzy:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...