12 wrz 2018

Produkt regeneracyjny do paznokci - eliksir 7 w 1 Diadem.

Witam,


Ostatnio dość często łykam jakieś suplementy na wzmocnienie włosów, przy okazji suplementy te działają również na skórę czy mocne paznokcie, więc z paznokciami odpukać nie mam na razie większych problemów. I tak przeważnie obcinam je na krótko. W okresie letnim przy pracach w ogrodzie czy w domu paznokcie zniszczyły się mojej mamie. Zaoferowałam jej produkt regeneracyjny - eliksir 7 w 1 od Diadem. Jak dla mnie marka ta jest kompletnie nie znana, a że w kosmetykowych koszyczkach u mnie, które czekają na zużycia są różne produkty od pielęgnacji po kolorówkę, to jak wspomniałam zaoferowałam coś na wzmocnienie paznokci.


Elixir 7w1 umożliwia przeprowadzenie innowacyjnego programu odnowy paznokci. Preparat bogaty w substancje aktywne sprawia, że paznokcie stają się mocniejsze, gładsze i zdecydowanie zdrowsze. Zawiera acetylometioninę i peptyd o strukturze keratyny, które wspólnie wzmacniają paznokcie i zapobiegają pękaniu. Aminokwasy energetyzują i pobudzają wzrost paznokcia, zaś witamina E i ekstrakt z fiołka zapewniają nawilżenie, działanie przeciw utleniające i ochronne.


Eliksir ten zapakowany jest w kartonik, a w środku dodatkowo posiada jeszcze ulotkę z istotnymi informacjami. Jego zadaniem jest m.in stworzenie silnych paznokci, pobudzenie ich wzrostu, wzmocnienie, ochronę, wygładzenie, nawilżenie czy dodanie połysku. Wszystkie te zadania po miesiącu stosowania mniej więcej eliksir ten oferuje. Posiada on wygodny mały pędzelek, którym dobrze się operuje. Stosowanie jego moja mama zaczęła w połowie sierpnia. Po kilku dniach czuła, że płytka paznokciowa robi się nieco mocniejsza. Preparat należy stosować dwa razy w tygodniu po dwie warstwy. Z pierwszych efektów była już zadowolona. Eliksir ten posiada mleczną konsystencję, co w na paznokciach wygląda jak naturalny jasny lakier, a nie jak odżywka. Na tym etapie, kiedy wstępnie paznokcie są wzmocnione, myślę że preparat będzie używany nadal przez mamę do końca flakoniku, by potrzymać ten efekt. Czasami można go użyć też jako bazę pod lakier. 


Stosujecie odżywki czy eliksiry do paznokci by je wzmocnić?
pozdrawiam,

Donna

1 komentarz:

  1. Najczęściej sięgam po odżywki, ale niestety jestem w tym dość nieregularna.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...