7 kwi 2017

Algowe serum do kąpieli z zieloną herbatą BingoSpa.

Witam,Czy u Was też takie zimno? Jeszcze w niedziele śmigałam w letniej sukience z gołymi nogami, bo było naprawdę ciepło, a dziś deszcz, plucha i brrr. Ach ten kwiecień plecień :) Cieszę się, że jednak w domku jest ciepło i mogę zrobić sobie odprężającą kąpiel. Tym razem poznałam algowe serum do kąpieli z zieloną herbatą Bingo Spa. Lubicie takie umilacze do kąpieli - ja bardzo :) 


Odżywcza i odświeżąjąca kąpiel BingoSpa:
Rozkosznie orzeźwiający zapach zielonej herbaty dodaje energii i przywraca siły, wprowadza w pozytywny nastrój, zapewnia cudowną świeżość i uwalnia od stresu. Przywraca wewnętrzną harmonię, równowagę i komfort.


Rozszerzone pod wpływem ciepła pory łatwo wchłaniają odżywcze substancje, dostarczając skórze mnóstwa odżywczych substancji i minerałów: witaminy grupy B, witamina C chroniąca przed wolnymi rodnikami, aminokwasy zapewniające skórze właściwe nawilżenie i wiele innych, z których Twoja skóra będzie zadowolona.


Moja opinia: 
Opakowanie to ma 500 ml pojemności, więc na kilka dobrych kąpieli starcza bez problemu. Producent zaleca wlać do kąpieli 2 nakrętki płynu - ja wlewam nieco więcej, bo uważam, że to mało jak na wannę 2 nakrętki. Algowe serum mam po raz pierwszy, wcześniej natomiast już dawno temu miałam Energizujące algi pod prysznic z zieloną herbatą. Kiedy odkręciłam nakrętkę poczułam znajomy już zapach. Taki świeży, wiosenny i przyjemny dla nosa. Utrzymuje on się w czasie kąpieli tak średnio, ale u mnie jest mała łazienka, więc po skończonej kąpieli również jest delikatnie jeszcze wyczuwalny. Serum/płyn gdy napełniana jest wanna wodą i owe serum wlewane jest również do wody, tworzy on delikatną i dużą pianę. Utrzymuje ona się do końca kąpieli i nie znika. Woda robi się lekko zielonkawa. Ogólnie produkty do kąpieli jakie do tej pory miałam z BS nigdy mnie nie uczuliły, ani nie podrażniły skóry. To przyjemne umilacze do kąpieli - lubię po nie sięgać. Po takiej kąpieli z algami i zieloną herbatą odczuwam ulgę, zmęczenie z całego dnia odchodzi, czuję się lekko, a moje ciało jest odświeżone. Nie czuję w sobie takiego ucisku, a jestem odprężona. Czuję, że mięśnie się rozluźniają, a ja czuję się dobrze. Skóra jest miękka w w dotyku, nie czuję wysuszenia, bo serum sprawia taką - dziwnie to zabrzmi - śliską wodę? śliską skórę? ale nie tłustą. 


Owe serum jest dostępne w sklepie BS w zakładce SPA & BEAUTY. Jeśli lubicie poznawać i zmieniać płyny do kąpieli wypróbujcie ten - ogólnie to taki średniaczek, ale jednak przyjemny :)pozdrawiam,

Donna

6 komentarzy:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...