25 sty 2014

Warm Spice wosk Yankee Candle.

Witam,


Ten zapach odpalam jak tylko czuję zmęczenie i chce się zrelaksować ciepłym, rozgrzewającym i słodkim aromatem cynamonu. Gdy dzień mam zalatany i wracam z zakupów  czasem zmarznieta odpalam właśnie warm spice. O zapachu:

"Trochę korzenne, a trochę przypominające swoim bogatym, złożonym aromatem właśnie przyrządzone, intensywnie czerwone grzane wino. Nuty zamknięte w naturalnym wosku Warm Spice to sposób na ocieplenie i rozjaśnienie nawet najbardziej mroźnego i ponurego, zimowego wieczoru. W tej wielowątkowej, doskonale przygotowanej mieszance przenikają się esencje ciemnego, prawdziwego, lekko gorzkawego kakao, słodkiego cynamonu, korzennej gałki muszkatołowej i pasma karmelizowanego cukru. Całość buduje wokół siebie rozgrzewająca atmosferę grudniowej celebracji – przytulnych świąt spędzanych w gronie najbliższej rodziny i sprawdzonych przyjaciół".Moja opinia:

Gdy za oknem mokro i chłodno, a nawet mroźnie jak dziś to w dzień jak i wieczorem ten zapach rozbudza moje zmysły i sprawia, że pokój zamienia się w bezpieczną i otuloną ciepłą oazę wypoczynku i relaksu po całym tygodniu. Ma coś w sobie takiego, że po nim czuję się lepiej. Należy roztopić malutką część, bo wosk jest intensywny.
Jest to typowy zapach świeżego cynamonu, wanilii - piękny! Przyprawy korzenne i smak domowego piernika ale takiego z masą kremową - od razu mam ochotę na słodkie czapuczino z szczyptą cynamonu lub na lampkę czerwonego wina. Wg. mnie wosk nadaje się zdecydowanie na zimę, jest słodki i w zimie najlepiej wącha sie przyprawy korzenne, otula się zapachami ciepłej wanilii. W lecie natomiast może być zbyt duszący i słodki ale jak kto lubi i woli. Przypomina również atmosferę grudniowych świąt, gdzie zaczyna się klimat pieczonych ciast :)Zapach spodobał mi się już w sklepie, dlatego zdecydowałam się go kupić jeszcze w listopadzie właśnie z myślą o zimie bo jego aromat czuć wyraźnie już przez folię. 
pozdrawiam,

Donna 

5 komentarzy:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...