18 sty 2014

Pink Dragon Fruit.

Witam,


Tak jak obiecałam w poprzednim wpisie o woskach dziś będzie na różowo, czyli Pink Dragon Fruit - smoczy owoc. Jest to wosk z serii Housewarmer o zapachu truskawkowej gruszki.
O zapachu...

"Pitaja zakwita tylko w nocy. W dzień natomiast – kusi aromatem oryginalnych, żywo różowych owoców. To właśnie one – truskawkowe gruszki – zebrane zostały na meksykańskich wakacjach, doskonale spreparowane i zamienione w sporą ilość wonnych olejków. Esencja wprost z serca smoczego owocu trafiła następnie do wnętrza wosku – aromatycznego, słodkiego, egzotycznego. Pink Dragon Fruit to zapachowy monochromatyzm w najlepszym wydaniu – długo wyczekiwana randka z meksykańską królową nocy, pachnąca aromatem truskawkowej gruszki i czarująca minimalistyczną formą zaklętą w różowym wosku"


Moja opinia:

Paliłam go przez kilka wieczorów, bo był przyjemny i mi się podobał, ale nie do końca jest to ten zapach och i ach.  Znaczna część już mi zniknęła, ale zapach i aromat jaki pozostawiał w pokoju był odpowiedni, szybko sie rozchodził i podobał się nie tylko mi ale i innym. 
Smoczy owoc/pitaja jak wiemy jest to owoc, ale ja osobiście go nie jadałam. Zapach odświeża jest słodko-kwaśny, taki trochę mieszaniec, jego aromat jest soczysty. Przypomniał mi też gumę rozpuszczalną taką owocową. 

Dla mnie to typowy owocowy zapach, umila czas zimowy w coś owocowego, jeżeli mam być szczera to nie jest to mój typ zapachu, jeśli chodzi o zapachy woskowe. Jest ładny ale dalej szukam tego co mnie zachwyci i oczaruje na maxa. Krótka recenzja, bo wosk owocowy :) Zapraszam do sklepu: www.goodies.pl
pozdrawiam,

Donna

7 komentarzy:

 1. Miałam stampler o tym zapachu - jest świetny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Och , hmhmhm chcę!!! Mam taki sam kominek ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. tego zapachu jeszcze nie mialam :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Niedawno po przeczytaniu kilku pochlebnych recenzji skusiłam się na jego zakup jednego dla siebie, drugiego do rozdania. Niestety jeszcze go nie paliłam, na razie używam tych bardziej otulających, ciężkich aromatów.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapach gumy rozpuszczalnej lubię, więc kto wie -może kiedyś zapoznam się z tym zapachem :)

  OdpowiedzUsuń
 6. jutro wybiera się na zakupy YC ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. mi ten zapach bardzo odpowiada

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...