24 sty 2014

Soft Blanket :)

Witam,


Bardzo chciałam poznać ten wosk, o którym czytałam już nie jeden raz i wyobrażałam sobie jego zapach. Wosk o nazwie Soft Blanket.

Wosk z serii Housewarmer łączący w sobie zapach cytrusów, wanili i ciepłego bursztynu.O zapachu:

"Ciepły, przytulny, dający poczucie bezpieczeństwa – jasny, naturalny kocyk, który w pierwszych latach życia z powodzeniem zastępował najbardziej nawet zmyślne maskotki, a podczas dorosłych wieczorów i nocy sprawdza się jako miła pierzynka. Soft Blanket to esencja beztroskiego dzieciństwa – spędzanego w objęciach zabawy czasu, który codziennie kończył się sesją czytanych przez rodzica bajek. Biały, miękki, delikatny kocyk czule otulał i towarzyszył dzielnie podczas najróżniejszych, wyśnionych przygód. A teraz – nie odstępuje nas na krok, bo jego pachnąca esencja zamknięta została w wosku Soft Blanket".Moja opinia:
Zapach przypomina mi pranie w jakimś płynie dla dzieci, coś cytrusowego pomieszane z wanilią, daje dobre połączenie niezbyt nachalne, a przyjemne. Nie umiem tego dokładnie opisać, to trzeba poprostu poczuć. Misio pod kocykiem sprawia, że czujemy sie bezpiecznie, jest nam ciepło i czuje sie taki czas z dzieciństwa. Jest to zapach spokojny i bezpieczny. Wosk polubiłam ze względu na takie ciepło rodzinne i wprawia mnie w dobry nastrój. Zdecydowanie kupię go jeszcze, uwielbiam wchodzić do pokoju jak pali sie ten wosk, odrazu wiem, ze to soft blanket :)


pozdrawiam,

Donna 

5 komentarzy:

  1. Oj Doniu-mój "misiu"-uwielbiam Go!!!Na początku nie byłam tak zauroczona,dopiero po pewnym czasie,gdy wchodząc do salonu zastanawiałam się co tak pachnie-był to lekki,elegancki ,intrygujący aromat.Skojarzyłam-Soft Blanket!

    OdpowiedzUsuń
  2. Oj, ten wosk ma przeuroczy zapach. Dokładnie tak pachniał mój kocyk :-D

    OdpowiedzUsuń
  3. Koniecznie muszę sobie kupić ten wosk :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...