27 mar 2018

Vanilla Bean sojowy wosk WoodWick.

Witam,



Późnym popołudniem lubię zapalić sobie coś w kominku i choć wiele osób odpuszcza woski na okres wiosny i lata to wiele traci, bo w tym czasie również można otaczać się pięknymi zapachami. Nie zawsze jest przecież słonecznie, a jak pada deszcz, to umilanie chwil w domu woskiem jest tym co lubię najbardziej. Vanilla Bean WoodWick, to bardzo przyjemny zapach. Nie jest on bardzo intensywny, a ciepły kremowy.

Odpręż się z ciepłym, naturalnym zapachem czystych ziaren wanilii.

Kompozycja ta, jest niepowtarzalnym, ekscytującym a jednocześnie relaksującym aromatem wanilii. Vanilla Bean, nie przypomina jednak zapachu wanilii, którą możemy kupić w naszym supermarkecie. Wręcz przeciwnie, można wyczuć w niej aromat czystych, waniliowych ziaren, nadających całej kompozycji wręcz bajkowego charakteru. Wosk sojowy Vanila Bean, to najlepszy sposób, by w jednym momencie odstresować się i zapomnieć o kłopotach dnia codziennego. Kilka oddechów sprawia, że zamiast otaczającego nas świata, zaczynamy spostrzegać delikatną i pachnącą wanilię, uspokajającą nas i ładującą nasze akumulatory. Kompozycja ta, jest wręcz nieprzyzwoicie beztroska, tak jak leniuchowanie na leżaku w piękny i słoneczny dzień. Przenosi nas ona, do dziko rosnących skupisk wanilii, jednocześnie odkrywając przed nami zmysłowy, egzotyczny świat. Bukiet Vanilla Bean, jest skierowany głównie dla osób, które kochają wypoczynek, relaks i leniuchowanie na świeżym powietrzu w otoczeniu niesamowitego, egzotycznego krajobrazu.


I choć waniliowe zapachy wybieram na zimniejsze dni, by się otulić, to sojowa wersja okazała się nienachalna, a elegancka. Otaczający aromat na przestrzeni pokoi tworzy miłą atmosferę, gdzie chętnie się przebywa. Kiedy ktoś nowy wchodzi do pomieszczenia, gdzie pali się ten zapach, pyta co tak pięknie pachnie. Wydawałoby się, że przeważnie zapach lawendy odpręża, ale tym razem w roli głównej okazała się być wanilia, która również świetnie daje chwilę odprężenia po całym dniu. Zapach ciepły, kremowy do maślanych ciasteczek i kawusi popołudniowej nadaje się idealnie na spotkanie z koleżankami. Czasem taki zapach kojarzy mi się też z małymi ubraniowymi kobiecymi butikami, gdzie panuje miła atmosfera. Tam też można spotkać właśnie taki zapach. 

Przyznać się kto lubi otaczać się wanilią? :)
Wosk do kupienia goodies.pl




pozdrawiam,

Donna


5 komentarzy:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...