17 mar 2018

Dzień ze mną # 8 podwieczorek.

Witam,Pomimo wielu kubków, kubeczków, talerzy, talerzyków - zawsze cieszy mnie coś nowego do kuchni. Wiosna jest to dobry moment ku temu, aby coś z nowości właśnie zawitało na podwieczorkowe chwile z najbliższymi. Dziś zapraszam Was na miły podwieczorek i moje ekhmmm nieudane muffinki... dlaczego nieudane? aaa bo wyrosły tylko na jedną stronę :D i nie mam pojęcia czemu tak się stało.


Do pieczenia muffinek wykorzystałam nową formę silikonową, a na święta będzie ze mną zajączek również jest to nowość do pieczenia. Chciałam upiec coś już, ale po nieudanych babeczkach stwierdziłam, że poczekam na siostrę i razem coś upieczemy. Fotkę pokażę już na instagramie :) 


Nie wiem czemu babeczki tak się zachowały, prosty przepis wzięłam z internetu. No cóż, będę próbować jeszcze raz, mam nadzieję że następnym razem wyjdą mi jak należy.


Pomijając babeczki, które wyglądem nie zachwycały :P to były smaczne i podane na nowych porcelanowych kwadratowych talerzach oraz moje nowe kociaki, czyli Imbryk z filiżanką koty na herbatę czy kawę. Bardzo urocze zwłaszcza dla miłośników kotów, jak ja. Dla osłody, cukier podany w cukiernicy z kolekcji Viva marki Festa Italia. Taki zestaw jest bardzo fajnym pomysłem na prezent. Imbryk bardzo mi się podoba, herbata smakuje jeszcze lepiej, bo jest pięknie podana. 


Jak Wam się podobają moje nowości? Nie zwracajcie uwagi na te babeczki :D 
ps. Czy to była wina, że forma silikonowa była pierwszy raz użyta, czy to ja coś poknociłam z pieczeniem? proszę o radę i pomoc.pozdrawiam,

Donna

15 komentarzy:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...