9 lip 2015

Clean Cotton wosk Yankee Candle.

Witam,


Przedstawiam wosk Clean Cotton z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: * świeże pranie * kwiaty * cytryna.
Dla mnie zapach rewelacyjny: wakacyjny, letni, świeży i bardzo domowy. Zapraszam na moje wrażenia z odpalenia owego wosku.


Opis:
"Kwintesencja świeżości i esencja ulotności – trudnej do opisania, niemożliwej do schwytania, ale (za sprawą magii Yankee Candle) uformowanej na kształt pachnącej tarteletki. Wosk Clean Cotton jest wszystkim, co kojarzy się z latem, ciepłem i przyjazną atmosferą panującą w rodzinnym domu. Ta niezwykła propozycja w trwały sposób przechowuje aromaty, które – w naturze – są niezwykle ulotne, prawie nieuchwytne. Morska bryza, która przynosi ze sobą zapach dalekich podróży i nuty kojarzące się z praniem suszącym się majestatycznie w lipcowym słońcu – kompozycja letniej świeżości rozjaśni najbardziej ponury, jesienny wieczór!"


Moja opinia:
Opinia będzie krótka, bo co tu dużo pisać jak zapach jest świeży i przypomina co tylko zrobione pachnące pranie. Uwielbiam w lecie prać i wieszać pachnące bluzeczki na suszarce, taki zapach kojarzy mi się z domem, z czystością oraz z czystą nową i wypraną pościelą :) Bielutki wosk idealnie roznosi swoją woń w pomieszczeniu gdzie odpalamy go w kominku. Gdy ktoś wchodzi do pomieszczenia rozgląda się, czy aby gdzieś nie wisiało świeże pranie wyciągnięte z pralki. Wosk nie jest chemiczny jeśli chodzi o sam zapach, nie jest taki przytłaczający. Odrobina ułamanego wosku wystarczy by spokojnie odświeżyć nam zapach w pokoju. Kiedyś miałam taki spray w odświeżaczu o tym samym aromacie - wosk jest odzwierciedleniem tego i jest taki sam, a więc jeśli ktoś lubi zapach świeżego prania i takiej czystości to gorąco polecam :)Do kupienia: tutaj


pozdrawiam,

Donna

7 komentarzy:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...