30 mar 2022

Pro Plan dla zdrowia kotów po zabiegu sterylizacji. Paczka influencera.

Witam,Ponad miesiąc temu rozpoczęła się fantastyczna kocia kampania, gdzie moja kotka została wybrana na kocią influencerkę, dzięki portalowi streetcom i otrzymała całą paczkę pysznych przysmaków od Puriny Pro plan. Purina Pro Plan oferuje linię pełnoporcjowych karm, zbilansowanych pod kątem specyficznych potrzeb kotów po zabiegu sterylizacji. Moja kotka właśnie po takim zabiegu jest, więc pomyślałam, że chętnie chcemy poznać tą karmę.


Zestaw smakołyków okazał się być rewelacyjny!
Dla kotki było:
- 1 opakowanie 1,5kg suchej karmy indyk/łosoś,
- 1 opakowanie 400g indyk/łosoś,
- 3 saszetki 85g karmy mokrej wołowina, kurczak, dorsz,
- poradnik dla opiekuna wysterylizowanego kota,
- kocia zabawka

A dodatkowo i to mi się najbardziej podoba, że kampania została tak zaprojektowana, że w przesyłce było do podzielenia się ze znajomymi którzy mają kocie pupile i dla nich smakołyki. Tutaj zestaw też okazał się bardzo imponujący. Super, bo właśnie przychodzi do nas jeden kociak trochę mniej zadbany i zawsze głody, więc jeśli pamiętacie pokazywałam go na stroies :) On karmę też właśnie zajadał. 
- 2 opakowania 400g karmy suchej łosoś,
- 2 opakowania 400g karmy suchej indyk,
- 9 saszetek 85g karmy mokrej wołowina, kurczak, dorsz
- ulotki


Karma PURINA® PRO PLAN® została opracowana z myślą o tych, którzy chcą dla swojego kota uzyskać to, co absolutnie najlepsze. Każda karma została naukowo opracowana aby zawierać pełnoporcjową i zrównoważoną mieszankę niezbędnych składników odżywczych dla dobrego zdrowia Twojego kota. Asortyment jest bardzo obszerny. Począwszy od karm wspierających odporność, poprzez dietę weterynaryjną, po żywienie wspomagające zmysły, wrażliwą skórę i trawienie - PURINA® PRO PLAN® posiada produkty odpowiadające specyficznym potrzebom prawie każdego kota, na każdym etapie życia.


Moja kotka choć ma swój koci specyficzny charakter jest bardzo ze mną zżyta. Ma już 6 lat i stała się bardzo domowa, pomimo, że jest dachowcem. Od małego jej typowym zachowaniem jest tak zwane 'fuczenie', czy jest się dla niej miłym, czy w czasie zabawy, czy niekiedy w czasie droczenia się z nią, ona potrafi wystawić kły/pyszczek i nafuczeć na człowieka, bardzo się przy tym denerwując (a przecież jej się krzywdy nigdy nie robi), taka już jest i nie potrafimy jej zmienić. Jest to taka kocia gwiazda, która myśli sobie, patrz człowieku, podziwiaj mnie, ale nie dotykaj, bo nafuczę na Ciebie!

Karmę kotka przyjęła bardzo dobrze, jej pierwsza degustacja przebiegła na tyle apetycznie, że chciała dostać nawet dokładkę. Z wielkim smakiem jadła karmę suchą jak i mokrą. Nie miała swojego ulubieńca, jadła przysmaki za porządkiem.

Kto także był i jest w kampanii, która powoli się kończy, życzymy koteczkom wspaniałych i zdrowych posiłków z Purina Pro Plan, kociej energii, lśniącego futra, mruczenia, a właścicielom samych radosnych chwil z pupilem

Niech KOT będzie z Wami!

Macie kocie pupile u siebie w domu?
Jaką karmę jedzą wasze koty, mają swoją jedną stałą, czy może lubię próbować nowości?
U mnie jest to różnie - kotka lubi jeść nowości, ale też powracam do karm, które je od dłuższego czasu, zmieniając by miała urozmaiconą dietę.pozdrawiam,
Donna

1 komentarz:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...