12 sty 2022

To jak będzie wyglądał Twój planer zależy tylko od Ciebie! Wydawnictwo Św. Stanisława BM.

Witam,Ostatni tydzień starego roku i początek nowego roku, mobilizuje mnie do zaplanowania różnych nowych wyzwań na nadchodzący aktualny rok. Do tego najlepiej sprawdzają się różnego rodzaju planery. Mam ich kilka, dlatego dziś kochani przedstawiam Wam jeden z nich. Podochodzi on z wydawnictwo Św. Stanisława BM. Mam go w moim ulubionym niebiskim kolorze, który bardzo mi się podoba i jest pięknie wydany. Na żywo robi bardzo mega wrażenie wow (niestety zdjęcia tego nie oddają). Nawet jak go dotykamy jest on już bardzo przyjemny sam w sobie, a ta twarda jego okładka nie jest zwykłą okładką, ale bym powiedziała, że jest taka milusia w dotyku.


Kilka słów o planerze od producenta:
Świat pędzi. Żyjemy bardzo szybko. Natłok obowiązków powoduje, że zapominamy o wielu sprawach. Notatnik w telefonie przestaje być wystarczającym narzędziem. Do organizacji codzienności proponujemy coś prostego, a naprawdę użytecznego – planer! Osobisty notatnik, kalendarz, organizer który z pewnością ułatwi życie wielu! Każdy samodzielnie decyduje jak będzie wyglądał jego planer, co będzie zawierał, jaka będzie jego wewnętrzna grafika. Planer nie ogranicza nas jak kalendarz, sami decydujemy kiedy zaczynamy z niego korzystać, posiada dużo miejsca na notatki. Można tworzyć „prosty” planer przy użyciu długopisu lub ołówka lub „barwnie” pisakami lub farbkami, tu ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia! Planer nauczycielom pomoże ogarnąć szkolny chaos, terminy sprawdzianów, lekcji, terminy rady pedagogicznej, ferii zimowych, itp. Młodzież z pewnością wie, że planer pomoże im zorganizować życie szkolne oraz pozaszkolne, dodatkowe zajęcia, korepetycje, testy. Planer może być również przydatny osobom duchownym, jadąc na rekolekcje, każdy potrzebuje notatnika na zapisanie tematów konferencji, ważnych kontaktów, własnych spostrzeżeń. Pomysł może zrodzić się wszędzie, ważne, by mieć pod ręką planer w którym możemy uwiecznić nasze myśli.

• piękny
• prosty
• funkcjonalny
• 3 wersje okładki do wyboru
• Format A5
• okładka twarda
• strony w kropki co z pewnością ułatwi pisanie, rysowanie, tworzenie tabel
• mnóstwo miejsca na notatki
• zawiera motywujące cytaty
• papier na którym z łatwością można pisać zarówno długopisem, ołówkiem, pisakiem
• uniwersalny, dla każdego
• gadżet, który warto mieć, by o niczym już nie zapomnieć, by planować swoją codzienność, by otaczać się ładnymi rzeczami
• wspaniały, nietuzinkowy, zachwycający prezent


Sama bym lepiej nie opisała tego pięknego wydania, gdyż powyższe słowa, które zacytowałam oddały wszystko to co sama bym od siebie napisała. Od siebie dodam, że planer zaskoczył mnie swoimi stronami, gdyż papier do notatek, jaki ma w sobie jest w kropki. Nigdy chyba takiego planeru nie miałam - więc to dla mnie miłe i pozytywne zaskoczenie. Podoba mi się także to, że znajdują się tu wspaniałe cytaty Jana Pawła II i innych wielkich osobistości. Na końcu jest kilka wskazówek, porad takich codziennych, zwyczajnych, które zawsze są pomocne i przydatne. Nie mniej jednak w większości planer jest dostosowany do zapisek i notatek. Jest tu dużo wolnego miejsca na swoje osobiste notowanie. 


Ja planerów używam najczęściej do zapisków dotyczących współprac, blogowania, kampanii w których biorę udział. Notuję terminy, planuję artykuły, wpisy, zadania, pomysły itp. A, że głowę mam pełną pomysłów piszę też wyzwania, jakie chciałabym podjąć w najbliższym czasie, treningi i miejsca, które chciałabym odwiedzić. Planer jest bardzo przydatny. Kiedyś zapisywałam wszystko na samoprzylepnych karteczkach, których wokół siebie miałam pełno (nie mówiąc już o bałaganie, jaki sobie co chwile sama robiłam), planer ma w sobie to, że wszystko jest zapisane w jednym miejscu, a ze swoją ładną okładką świetnie się prezentuje i mogę go trzymać na wierzchu zawsze koło komputera.


A Wy kochani lubicie zapisywać notatki w planerach?
Myślę, że nie warto czekać, aż pojawi się koniec, czy początek roku - bo po taki planer można sięgnąć o każdej porze roku, kiedy się chce, oraz robić notatki na bieżąco każdego dnia.
Zapisujecie swoje pomysły blogowe w planerach?


pozdrawiam,
Donna  

3 komentarze:

 1. Nigdy nie korzystam z planerów czy kalendarzy ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dlaczego? takie planery są świetne :) można w nich wszystko zapisać, zaplanować.

   Usuń
 2. Planery są naprawdę świetne i bardzo popularne. Warto wiedzieć na przyszłość.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...