27 sty 2022

Nowa powieść mistrza górskich thrillerów! "Wędrowiec" Luca D' Andrea. Wyd. W.A.B.

Witam,26 stycznia 2022 w Wydawnictwie W.A.B. to dzień kilku fantastycznych premier i ciekawych książek m.in. premierę ma "Wędrowiec" Luca D' Andrea, tłumaczenie T. Kwiecień.
Ja zaczytana uciekam dalej pod koc, by poznać historię, która naprawdę mnie wciągnęła, więc nie chcę się odrywać, bo zrobiłam sobie tylko małą przerwę.

Kim jest wędrowiec?
Dlaczego wszyscy przed nim klękają?

To nowa powieść mistrza górskich thrillerów!
Książka o przyciągającej sile, która nie pozwala na jej odłożenie, dopóki razem z jej bohaterami nie rozwikła się wszystkich sekretów.


Początek książki to poznanie głównych bohaterów: pisarz Tony Carcano, Sibylla, młoda buntowniczka i pies bernardyn Freddy. Wszyscy zastanawiają się nad śmiercią matki Sibylle Eriki, kiedy to dziewczyna wręcza mu zdjęcie, gdzie on młody pisarz stoi nad zwłokami jej matki. Córka nigdy nie uwierzyła w oficjalną wersję o samobójstwie matki. Choć mężczyzna próbował zapomnieć o pierwszym i ostatnim śledztwie, tak teraz wraz z Sibylle rozpoczyna ponowne dochodzenie. Trop wiedzie ich do niewielkiej, zamkniętej wspólnoty górskiej miejscowości Kreuzwirt, która skrywa wiele mrocznych tajemnic, czarnej magii, zagadek.

Oceniając książkę z punktu widzenia czytelnika oceniam dobrze. Krótkie rozdziały, które szybko się czyta. Napędzają jeden za drugim, by poznać co jest napisane dalej. Dla mnie trochę chaosu, a może autor to właśnie chciał przekazać, nie mniej jednak fabuła dopracowana, a okładka książki jak dla mnie mistrzostwo!


Kto już czytał, lub ma w planach?pozdrawiam,
Donna  

8 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. o to super, polecam ten tytuł, jeśli taki gatunek lubisz to myślę, że to coś dla Ciebie właśnie :)

   Usuń
 2. Nie słyszałam wcześniej o tej książce :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiada się całkiem interesująco :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie słyszałam wcześniej o tej nowości, więc mam co nadrabiać w najbliższym czasie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niedawno była premiera, więc to nowinka w księgarniach :)

   Usuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...