19 sty 2022

Nowość - planer kreatywny, Bullet journal.

Witam,Potrzebujesz pomocy albo inspiracji przy tworzeniu swojego planera? Jesteś we właściwym miejscu!

Czym jest Bullet Journal?
Na początku to po prostu... zeszyt w kropki. Ale to Ty sprawisz, że będzie czymś znacznie więcej! Może kalendarzem, planerem, notatnikiem, pamiętnikiem, organizerem, szkicownikiem?

Na pewno ten Bullet Journal pomoże Ci:
- uporządkować cele oraz priorytety życiowe i zawodowe,
- zaplanować zadania,
- kontrolować nawyki,
- mobilizować do realizowania postanowień,
- i pomoże przy wielu innych ciekawych pomysłach


Urok bullet journala polega na tym, że w przeciwieństwie do tradycyjnych planerów to Ty decydujesz, co jest dla ciebie najważniejsze – plan dnia, tygodnia czy miesiąca. Lista spraw do załatwienia, śledzenie postępów w zmianie nawyków czy spontaniczne zapiski i notatki na bieżąco. Swój bullet journal możesz dostosować do siebie i swoich potrzeb, swojej wrażliwości, zamiłowań estetycznych i czasu, jaki chcesz poświęcić na jego prowadzenie. Twój bullet journal jest taki jak ty!


Dla mnie ten Bullet Journal jest wyjątkowy! Solidna twarda oprawa, w środku kolorowe ilustracje, ale w większości miejsce na notatki i różne zapiski. A także wyjaśnienie, jak należy z niego korzystać i czym jest. Przypomniało mi się też, kiedy byłam nastolatką, wklejałam do zeszytu zdjęcia moich idoli, teraz się z tego śmieję, ale tak sobie pomyślałam, że kreatywność jak wykorzystam ten obecny planer może być przecież pełna pomysłów. Najważniejsze to dobra zabawa, kolorowe długopisy i można ogarniać tą szarą rzeczywistość. Kiedyś myślałam, że takie 'notesy' nie są mi potrzebne, że wystarczy mi zwykły zeszyt do notatek i też zastąpi on coś w czym będę zapisywała różne rzeczy, jednak używając takiego specjalnego kreatywnego planera ma się tą świadomość, że pomysły i zaplanowane zadania lepiej się wykonuje, a nawet zapamiętywanie przychodzi z łatwością. Ja np. jestem wzrokowcem i wiele rzeczy jak się uczyłam zapamiętywałam wzrokowo. Planer w takich sytuacjach naprawdę pomaga i mobilizuje do działania na co dzień.


Jak Wam się kochani podoba taka wersja książkowa tego kreatywnego planera?pozdrawiam,
Donna  


8 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Zgadza się, mi też się on bardzo podoba :) można go wykorzystać na różne sposoby :)

   Usuń
 2. Taki planer na pewno mobilizuje do działania na co dzień.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak jest :) ja np. jak coś zapiszę to o tym pamiętam i wszystko idzie zgodnie z planem :) na co dzień sprawdza się idealnie :)

   Usuń
 3. Podoba mi się to wydanie, jest bardzo kreatywne, środek zachwyca!
  pozdrawiam Ewa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi wnętrze też bardzo się podoba! Ten planer jest inny niż wszystkie jakie do tej pory miałam :) pozdrawiam

   Usuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...