13 sty 2022

Krystalicznie czysty, wyjątkowo łagodny, napój alkoholowy Stumbras!

Witam,


Dziś zapraszam tylko osoby pełnoletnie 18+
Jak myślicie czy wyborny trunek to dobry pomysł na świąteczny prezent pod choinkę lub ogólnie prezent na różną okazję dla dorosłych? Do tego eleganckie opakowanie, ewentualnie dodatki i prezent gotowy. Myślę, że każdy dorosły zasługuje na chwilę odprężenia i relaksu po stresowych sytuacjach dnia codziennego, pośpiechu i ciągłym biegu. Najlepiej w weekend, kiedy mamy więcej czasu, nie musimy iść do pracy, drink z luksusowym alkoholem Stumbras to dobry pomysł. Oczywiście nie namawiam tu do spożywania alkoholu w dużych ilościach, ale symboliczny drink wieczorem we dwoje wieczorem, czy w gronie znajomych na spotkaniu towarzyskim jak najbardziej tak.


Ja poznałam i proponuję wódkę Stumbras w dwóch wersjach:
- STUMBRAS VODKA produkowana zgodnie z oryginalną technologią używaną od czasów Carskiej Rosji. Zawiera ręcznie zbierany kłos pszenżyta, który symbolizuje naturalność smaku.
- STUMBRAS VODKA QUINCE wódka pigwowa produkowana poprzez zmieszanie m.in. rektyfikowanego spirytusu zbożowego, wody i soku z pigwy. Każda butelka zawiera kilka plasterków pigwy, uprawianej na Litwie.


Ostatnio okazji do świętowania było naprawdę dużo, święta, sylwester, nowy rok, a zaraz potem drugi sylwester i zabawa wśród prawosławnych osób. To tzw. sylwester juliański.

Moja propozycja podania takiego drinka to:
- 40 ml wódki Stumbras
- plasterek cytryny lub limonki,
- 50 ml soku pomarańczowego,
- kilka kostek lodu
- dekoracyjne drinkowe ozdoby do mieszania lodów

Obie wódki są dobre, ich krystalicznie czyste, wyjątkowo łagodne smaki oraz pozbawione charakterystycznego smaku spirytusu, przypadną do gustu zarówno panią jak i panom. Dla kobiet proponuję wersję z pigwą, dla Panów wersję z kłosem. Same w sobie już butelki i dodatek w środku jakim jest kłos lub pigwa, dają powab takiego luksusu i elegancji. To coś co wyróżnia ten napój alkoholowy na półce sklepowej i jest dobrym wyborem na każdy prezent w gości.


*Wpis powstał przy #współpraca z trnd_polska
#StumbrasVodka #Stumbras #WiernyNaturze #RęczneArcydzieło #projekttrnd

Co myślicie kochani o takiej wódce?
Jesteście smakoszami i lubicie od czasu do czasu coś nowego poznać ze świata alkoholi?


pozdrawiam,
Donna  
3 komentarze:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...