26 lis 2017

Wosk z owocowej linii zapachowej Cassis.

Witam,Nigdy nie zwracałam uwagi na ten wosk od Yankee, czyli cassis. Gdzieś się tam przewijał na innych blogach, ale nawet nie przypatrywałam się zbytnio etykiecie. Czytałam o nim recenzje, ale nie wzbudzał mojego zainteresowania. Kiedy więc stwierdziłam, że nie miałam go, to chociaż dam mu 5 minut i jednak poznam. Jak on pachnie, czy faktycznie jest to zapach czarnej porzeczki? Owoców, które u mnie kiedyś rosły w ogrodzie?


Wosk z owocowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. 
Wyczuwalne aromaty: czarna porzeczka.


Opinia:
Czarna porzeczka to mój smak dzieciństwa. Lubię te owoce za witaminy i kwaskowaty posmak. Najbardziej lubię porzeczkowe soki. Trudno opisać jak pachnie porzeczka, gdyż znam ją jedynie ze smaku. Same owoce nie pachną tak, żeby można je było konkretnie sprecyzować pod względem zapachowym. Pachną po prostu owocowo. I to samo odzwierciedla zapach wosku, gdyż jest on z tych typów zapachowych, które są konkretne, długo wyczuwalne. Nuta słodyczy owocowej przełamana jest nutą czegoś kwaśnego, co nie powoduje mdłego akcentu, ani nie powoduje bólu głowy. Do końca nie jest to mój ulubieniec jeśli chodzi o owocowe zapachy, ale cieszę się, że i ja poznałam ten porzeczkowy zapach. Palony w małych ilościach, stwierdzam, że jest nawet przyjemny :) 

źródło: internet

Co sądzicie o tym zapachu? Do kupienia tu

pozdrawiam,

Donna

4 komentarze:

 1. dla mnie nie byłby przyjemny no nie lubię niczego co ma związek z czarną porzeczką.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że mógłby mi sie spodobać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie, że jest połączenie słodkości i kwaskowatości :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czarnej porzeczki niestety nie lubię. A ogólnie to moja przyjaciółka przepada za takimi rzeczami, ale mi się tak do końca nie udzieliło :D. Chociaż jak patrzę na te wszystkie mmsy ze zdjęciami tych świątecznych świec itd., co mi teraz wysyła, to może zmienię zdanie ;).

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...