17 lis 2017

Wspomnienia z fotoksiążką Saal-digital.

Witam,Bardzo lubię pamiątki, czy to w formie dawania czy dostawania. Tym razem sama dla siebie zrobiłam pamiątkę i stworzyłam pamiątkowy album fotoksiążkę z moimi zdjęciami z wyjazdów. Cieszę się, że tak niewiele, a może sprawić tak wiele! Ja wiem, że jestem sentymentalna i lubię wracać do miłych chwil jakie spędziłam na wakacjach. Do tych chwil zachowanych na zdjęciach, bo nie wyobrażam sobie wakacji bez aparatu czy w codziennym życiu. W każdy dzień robię choć kilka zdjęć. Uwielbiam oprawiać je w ramki, lubię przeglądać je na komputerze, ale kiedy w dzisiejszych czasach można stworzyć własną fotoksiążkę, to naprawdę niepowtarzalna okazja do stworzenia własnego projektu i zachowań wspomnień w formie papierowej. 


Swoją książkę zaprojektowałam razem z saal-digital. To cudowne miejsce do stworzenia nie tylko albumów w formie fotoksiążki, ale też fotozeszty, fotoobrazy, kalendarze, fotokartki i wiele innych produktów z własnymi zdjęciami. Wracając jednak do projektu fotoksiążki, stworzyłam ją sama. Wybrałam twardą okładkę, przez co fotoksiążka wygląda na elegancką, a tym samym jest stabilniejsza. Skorzystać można z pomocnych gotowych szablonów, grafik czy z automatycznego kreatora, który jest super pomocnikiem. Ja jednak szablony czy wielkości zdjęć ustawiałam sama.Wybrałam rozmiar 19x19. Okładkę błyszczącą, dzięki której uzyskałam głębię kolorów i szczególny błyszczący efekt. Nie ma się co martwić, ale nie ma przy dotykaniu oprawki odbitych palców. W środku natomiast powierzchnia wewnętrzna stron jest już wykonana na papierze matowym. Ich wysoka jakość jest naprawdę na najwyższym poziomie.


Efekt końcowy mnie bardzo zadowolił. Wzruszył. Wspomnienia wróciły, jestem zadowolona z tego pięknego albumu.


Czas dostawy ha, nim się obejrzymy w ciągu 3 dni kurier zapuka do Naszych drzwi z Naszym projektem, więc może warto pomyśleć nad gwiazdkowym prezentem dla najbliższych, co Wy na to :) Podobają Wam się takie fotoksiążki?pozdrawiam,

Donna

2 komentarze:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...