6 lis 2017

Jak pachnie Ebony & oak wosk Yankee Candle?

Witam,Jesienna aura skłania mnie do zapalenia czegoś na czasie. Tak się składa, że jeszcze nie znam wosku Ebony & Oak. Nie wiedziałam czego się mogę po nim spodziewać, jedynie co to domyślałam się jak może pachnieć. Etykieta jak zawsze potrafi skusić i powiedzieć wybierz mnie :D Czy wosk przypadł mi do gustu? Czy spodobał mi się on? Zapraszam na pachnący wpis razem z woskiem od Yankee Candle.


Wosk z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o leśnym zapachu stworzonym z mieszanki drzewnych nut dębu, sosny, hebanu, eukaliptusa i paczuli.


Opinia:
Z reguły woski u mnie nie powodują bólu głowy, jednak przy zapaleniu owego wosku w niewielkiej ilości - czułam się źle. Zapach podobał mi się kiedy wchodziłam do pokoju na chwile, był wtedy lekki, z drzewną nutą, nie nachalny. Kiedy zostawałam w pokoju nieco dłużej, chciałam jak najszybciej otwierać okno i wietrzyć, bo ten zapach mnie trochę przytłaczał. Zamiast tej rześkości ja czułam ciężkość, intensywność (pomimo nie wielkiej wielkości w ukruszeniu) Sam w sobie wosk uważam, że sprawdzi się na otwartych przestrzeniach. Wtedy wydobędzie się z niego mieszanka drzewnych nut dębu, sosny, paczuli. W zamkniętym pokoju przerodzi się w ciężko-ciepły i nieco przytłaczający zapach. 


Ogólnie podsumowując jestem na tak i na nie - średnio przypadł mi do gustu, aczkolwiek wosk zapalę jeszcze jak najdzie mnie chwila na coś kojarzącego się z jesienią lub jak zmienię o nim zdanie i może za jakiś czas bardziej mi się ten aromat spodoba? kobieta zmienną jest 😊 
Do kupienia tupozdrawiam,

Donna

9 komentarzy:

 1. Szkoda że zapach nie jest bardziej leśny i lekki

  OdpowiedzUsuń
 2. jest intrygujący, kocham leśne zapachy, może mnie bardziej przypadłby do gustu

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze nie miałam wosków z YC :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wydaje się taki przeciętny.

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj jestem na nie dla takich zapachow :D ja kocham slodkosci zapachowe hehe

  OdpowiedzUsuń
 6. Obawiam się, że mogłabym być rozczarowana tym woskiem :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapach musiał być naprawdę intensywny. Niestety to zdecydowanie nie dla mnie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...