15 lis 2017

Multikolorowe, brązująco-rozświetlające pudry Sensique: 01 Tropical Vibes i 02 Paradise Beach.

Witam,Wszystkie świecidełka z rozświetlaczy do podkreślenia polików lubię. W sposób naturalny i nałożone z umiarem takie kosmetyki potrafią rozpromienić buźkę. Nadać ładnego kolorytu, podkreślić ładnie wykończenie makijażu, sprawiając, że jesteśmy wypoczęte, a buzia nie wygląda na zmęczoną czy szarą. Ostatnio poznałam dwa multikolorowe, brązująco-rozświetlające pudry do wykonywania fantazyjnych makijaży Sensique. Na pierwsze wrażenie wyglądają na jasno-ciemniejsze, ale ich połysk już znacznie się od siebie różni. Zapraszam na prezentację i moje odczucia o owych zakręconych kosmetykach do makijażu.


 01 TROPICAL VIBES 
02 PARADISE BEACH

Multikolorowy, brązująco-rozświetlający puder do wykonywania fantazyjnych makijaży. Doskonale podkreśla kości policzkowe. Sprawdza się również jako cień do powiek. Kolory można stosować oddzielnie lub mieszając je pędzlem. 

Opinia:
Nie wiem, czy to widać dobrze na zdjęciu, bo na żywo są to kolory, ala złote i ala perłowe.

Produkty znajdują się w plastikowych okrągłych opakowaniach. Szkoda, że tak skromnie, bo gdyby miałyby bardziej ładniejszy wygląd pudełeczek, przyciągałyby swoim urokiem. A tak dostajemy przezroczyste opakowania, gdzie przez plastikową klapeczkę i bez konieczności otwierania można podpatrzyć już puder w sklepie. Czyli czy plastikowe czy inne bardziej eleganckie, to już bez znaczenia. Chociaż te plastikowe to wg. mnie tak jakoś słabo wyglądają tzn. się prezentują. 
Co do samego pudru, który jest brązująco-rozświetlający, ja nie stosuję go na całej twarzy, tylko do podkreślenia polików. Nie chcę być świecącą lampką na święta, która się cała błyszczy, jeszcze przy tłustej skórze. Na policzkach tworzy on bardzo ładną, subtelną mgiełkę, kiedy aplikujemy pędzelkiem. Jej intensywność zależy od warstw nałożenia. Zauważyłam, że lepiej mi służy i lepiej pasuje tonacja ciepła ta ze złotem.


Urzekły mnie również te zakręcone w środku odcienie. Ja zawsze je mieszam, bo one ładnie się ze sobą i tak łączą. Nie ma obaw, że coś wyjdzie za ciemne czy nie równo. Producent mówi, że można używać je też jako cienie - nie próbowałam, ale może zabiorę je na jakiś wyjazd to będę mieć kosmetyk 2w1.


Multikolorowe, brązująco-rozświetlające pudry Sensique dostępne są w Drogeriach Natura i można je kupić mniej więcej za 15 zł. Ktoś chce pofantazjować z makijażem? pozdrawiam,

Donna

9 komentarzy:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...