24 lis 2016

Beach Flowers wosk YC.

Witam,Muszę się przenieść choć na chwilę w wakacyjne chwile i egzotyczną plażę - o tak! W środku jesieni od ciężkich i słodkich zapachów muszę otoczyć się czymś delikatnym, kwiatowym i subtelnym... To obraz tworzy Nasze nastawienie, Nasze emocje i nastrój - ale nie tylko te cechy, bo ważny jest też otaczający Nas zapach i to on działa na Nas pozytywnie lub też nie. Spoglądając na to zdjęcie czujemy wolność, lato, wakacje i piękny zapach - tak możemy wizualizować... ale kto chce przenieść swój pokój w takie oto klimaty polecam zapalić wosk Beach Flowers YC

Wosk z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. 
Wyczuwalne aromaty: lilia, tuberoza oraz hiacynt.

źródło:internet
Nawiązując do powyższego zdjęcia odpłynęłam. Zapach kwiatowy, lekki i piękny. Woń zapachu lepiej odzwierciedla się, gdy wejdziemy po jakimś czasie do pokoju i poczujemy kwiatowy i świeży aromat, który nie jest duszący, a bardzo przypomina kobiece zapachy. Do tego ciesząca oko etykieta na wosku kusi Nas do szybkiego poznania tego zapaszku. Kolor jak widać delikatny wpadający jakby w róż, fiolet.

A jaki jest sam opis wosku?
"Pachnie jak wieniec, który zawiesza się na szyi turystów odwiedzających Honolulu. Uwodzi niespotykaną, doskonale dopracowaną kompozycją złożoną z nut lilii, tuberozy i hiacyntów. Rajskie płatki kwitnące tuż przy egzotycznej plaży, otulane objęciami rześkiego, snującego się nad oceanicznymi falami wiatru to synonim wieczornego spaceru po egzotycznej promenadzie. Albo najprostszy sposób na to, jak w jednej chwili przenieść się do tropikalnego raju – ciepłego, przyjaznego, kołyszącego rytmem miarowych uderzeń fal i pachnącego woskiem Beach Flowers"Tego mi było potrzeba w ponurą jesień ;)
pozdrawiam,

Donna


11 komentarzy:

 1. Zaintrygował mnie ten zapach.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwsze zdjęcie wprowadziło mnie w błogi stan :D ja w tym roku wakacji nie miałam, bo urlopu brakło, taki wosk by mi się przydał :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie zapachy preferuję raczej wiosną i latem. Ciekawe, czy by mi się podobał.

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam wszystkie woski i świece zapachowe. Palę je niezależnie od pór roku. Jak na razie wszystkie zapachy, których używałam bardzo mi się podobały.

  OdpowiedzUsuń
 5. Aż chce się poczuć ten zapach :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nigdy nie kupowałam tego typu wosków.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...