3 gru 2015

Borowinowy nektar do kąpieli Bingo Spa.

Witam,


Nie daje się jesiennej depresji, pomimo że każdy wokoło na nią narzeka. Umilam sobie wieczorne chwile w relaksującej kąpieli. Czasami we dwoje ;) polecam to dobry odpoczynek i no wiecie miło spędzony czas. A jak ja już zrobię kąpiel z umilaczami, to nie chce się wychodzić z wanny. Polubiłam kąpiele z borowinowym nektarem miodowym z Bingo Spa.


Opis:
"W nektarze borowinowym BingoSpa ekstrakt z borowiny wspomagany ekstraktem z miodu. Mikroelementy, kwasy organiczne, witaminy oraz enzymy zawarte w naturalnym miodzie zaspokoją potrzebę odżywienia i regeneracji skóry, i także jej ukojenia"


Moja opinia:
Dla mnie kąpiel ma być pachnąca, relaksująca, mam w niej odpocząć i zrelaksować się. Pokusiłam się przetestować borowinowy nektar z miodem. Brzmi fajnie. Miód lubię, borowinę także, ze względu na swoje odżywcze właściwości. Nektar znajduje się w 500 ml butelce, producent zaleca wlanie jednorazowo 100 ml, wiec de facto opakowanie ma nam starczyć tylko na 5 kąpieli. Nektar wlewam 'na oko' ponieważ już w czasie napuszczania wody do wanny tworzy się piana. Z początku jest jej naprawdę dużo, ale w czasie kąpieli powoli znika. Zapach nektaru na TAK. Jest piękny. Działa na zmysły i odpręża. Seria borowinową polubiłam bo znam też mydełko i szampon, więc umilacz do kąpieli również jest na liście lubiących. Sam w sobie nektar jest dość rzadki, spodziewałam się, że będzie gęsty i taki ciężki, a może też posłużyć jako zwykły żel pod prysznic, bo ma bardzo podobną konsystencję. Butelka jest przezroczysta, więc kontrolujemy zawartość płynu w środku. Po odkręceniu nie ma żadnej zabezpieczającej osłonki, więc przy wlewaniu należy uważać, by nie przechylić za mocno i nie wylać od razu pół opakowania. Miłym akcentem jest dekoracyjna naturalna wstążeczka, niby nic, a jednak to cieszy. 


Dla zainteresowanych borowinowy nektar do kąpieli z miodem, można kupić > tutaj <


pozdrawiam,

Donna

10 komentarzy:

 1. Ja się z tą serią borowinową nie polubiłam ;/

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam całą serię borowinową BS:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja BingoSpa jakoś nie przepadam, ale te borowinowe produkty chętnie bym spróbowała.

  OdpowiedzUsuń
 4. miałam ten nektar ale w pierwotnej wersji bez miodu

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla mnie też kąpiel ma być czasem tylko dla mnie i mojego ciała i wymagam umilacza plus śliczny zapach:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...