13 gru 2015

AA - płyn micelarny i chusteczki do higieny intymnej.

Witam,


Wraz z zapachem Paris Avenue - Pantera o którym pisałam tutaj, w przesyłce od edp24.pl znajdowały się również produkty AA. Nie miałam ich wcześniej, a że okazały się być miniaturkowe to chciałam je od razu sprawdzić. Nawilżający płyn micelarny (1oo ml) oraz odświeżające chusteczki do higieny intymnej.


Zacznę od chusteczek, które wydawały się z początku w porządku, jednak nie do końca, ponieważ zobaczyłam na nich przeterminowaną datę ważności :(( Może mi się taki egzemplarz trafił, a może celowo wysłane (???) Niestety jestem czujna pod tym względem i zawsze sprawdzam daty ważności. 


Jednak postanowiłam otworzyć opakowanie i sprawdzić stan chusteczek. Były nawilżone ale już słabo. Delikatnie pachnące. Materiał z jakiego są wykonane jest bardzo miękki i lekki w dotyku. Szkoda, nie przetestowałam ich, bo obawiam się, że mogą mnie podrażnić - widzę, że były ważne do lipca, a to już trochę czasu minęło. Wykorzystałam ich w innym celu wiedząc, że mi nie zaszkodzą. 


Płyn micelarny AA Therapy nawilżający okazał się być dobry. Podoba mi się w nim, że jest mały, a ja potrzebują małych opakowań na wyjazdy. Niejednokrotnie już z doświadczenia wiem, ze na kilku dniowe wyjazdy nie ma sensu zabierać dużych opakowań - małe są jak najbardziej w porządku. Płyn w zupełności spełnia swoje zadania. Oczyszcza, nie powoduje pieczenia, zmywa dobrze makijaż, nie rozmazuje tylko wszystko dokładnie zbiera z oczu.


Sprawdzacie daty ważności przy produktach? 
Też jesteście czujne? 
Lubicie mniejsze opakowania? Znacie produkty AA?pozdrawiam,

Donna

4 komentarze:

  1. Ja chyba produktów tej firmy jeszcze nie miałam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Faktycznie, data minęła kilka miesięcy temu:( ostatnio korzystałam z mleczka AA do demakijażu - było całkiem w porządku.

    OdpowiedzUsuń
  3. U mnie tak samo - data ważności była do lipca 2015 ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...