22 gru 2015

Rozświetlająca pryzma do makijażu nr 11 Mariza.

Witam,


Mariza nie często u mnie gości, ale te produkty które znam są w miarę OK. Nie tak dawno wpadła w moje łapki Rozświetlająca pryzma do makijażu nr 11. Znacie?


Opis:
"Pięć kolorów zamkniętych w jednym produkcie pozwala na idealne dopasowanie się kosmetyku do każdej karnacji. Pryzmę można stosować jako róż, puder rozświetlający lub cień do powiek. Twarz można modelować przez zmieszanie wszystkich lub wybranych kolorów za pomocą pędzla. Do makijażu oczu stosować mały pędzel lub opuszek palca"


Moja opinia:
Czekałam, aż natrafię na słoneczny dzień by oddać jej mieniący blask. Jedak mój aparat jest za słaby, bo nie oddał tego efektu co jest na żywo. Nie używając jej myślałam, że to kolejny zwyczajny różo-bronzer z różnymi odcieniami, ale jak użyłam pierwszy raz - woow :) efekt na policzkach był mega pozytywny. Oczywiście polecam używać produkt w mniejszych ilościach (lub zależy od okazji) nakładając na pędzelek, bo przy moim pierwszym razie był nieco za różowy i moje poliki wyglądały nazbyt podkreślone. Przy kolejnych razach było już minimalnie i efekty zadowalające. Nie używam osobnych odcieni, tylko średnim pędzlem 'machnę' po wszystkich odcieniach, strzepnę i delikatnie wklepuje w policzki mieniące się minimalnie drobinki. Policzki są ładne podkreślone, twarz wygląda na wypoczętą i promienną. Idealnie wtapia się w skórę i nie tworzy sztucznych policzków. Nie modeluje tym produktem twarzy, bo drobinki na całej twarzy wyglądają nie estetycznie. Używam tylko do samych policzków. Z lustereczka, które jest w opakowaniu nie korzystam, bo dla mnie takie lusterka są za małe w tego typu produktach, chyba że jestem gdzieś na wyjeździe i nie mam dużego pod ręką. Ogólnie Rozświetlająca pryzma do makijażu nr 11 spodobała mi się i teraz w każdy dzień z niej korzystam. W sylwestrową noc na pewno też będzie w nieco mocniejszej tonacji ;)


Produkt poznałam dzięki uprzejmości TrustedCosmetics.pl za co bardzo dziękuję.


pozdrawiam,

Donna

7 komentarzy:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...