6 gru 2023

Poznaj nowość! Kartonowy trapezik i plastikową tubę czekoladek Figures od Vobro.

Witam,


Ho ho ho - 6 grudzień mikołajki!
A Ty jakiego mikołajka zjesz dzisiaj od Vobro?
- czerwony Cocoa cream?
- zielony Hazelnut?
- niebieski Pineapple milk?

Zobaczcie jakie kolorowe mikołajki można spotkać w ofercie marki. Suuuper, że teraz te sympatyczne mikołajkowe czekoladowe figurki na Boże Narodzenie są dostępne w dwóch formach jako nowość: kartonowy trapezik 220g oraz plastikowa tuba 500g.


To inspirująca propozycja na gwiazdkowy grudniowy prezent pod choinkę, bo Święta zawsze kojarzą się ze słodyczami i najbardziej lubią je dzieciaki. Ja sama przyznam się, że miałam w ciągu roku kilka miesięcy bez słodyczy - odstawiłam je świadomie na bok i wcale mnie do nich nie ciągło. Wiem jednak, że grudniowe dni kuszą ze wszystkich stron takimi słodkimi smakołykami, więc teraz mogę pozwolić sobie na trochę łasuchowania i coś wybrać słodkiego do kawki, a także poczęstować nimi rodzinkę i gości.


Uważam też, że takie opakowania gotowych zapakowanych słodyczy w ładny kartonowy trapezik, czy plastikową tubę zrobi dobre wrażenie, kiedy takie czekoladki podarujemy bliskim w czasie Świąt lub udekorujemy nim kącik pod choinką. Pamiętam, że u mnie w dzieciństwie i teraz w sumie też, zawsze pod choinką są jakieś słodkie łakocie.

Kryjące się w opakowaniach słodkie, czekoladowe mikołaje są w trzech wersjach smakowych. Hmm ja nie umiem wybrać, która wersja mi zasmakowała najbardziej, bo wszystkie wg. mnie są pyszne. Na początku spróbowałam wersję z ananasem i myślę sobie wow to mi dobrze smakuje. Mikołajek rozpływa się w ustach i jest taki orzeźwiający. Później zasmakowałam wersję orzechową - też była wow, bo lubię orzechy laskowe. Za to ostatnia czerwona wersja z kremem kakaowym dopiero podbiła poprzeczkę, bo mikołajka można rozpuszczać w kawie lub w mleku tworząc zimowe kakao.

Wpis przy współpracy reklamowej z marką Vobro.

Pięknych mikołajek kochani, wypatrujcie po sklepach czerwonych opakowań z Figures od Vobro :)


pozdrawiam,
Donna


1 komentarz:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...