22 maj 2018

Prezent od córki dla taty od Printu.pl

Witam,


Zawsze z wyprzedzeniem staram się śledzić kalendarz i patrze na daty zaznaczone na czerwono, czy też ważniejsze uroczystości domowe. Kiedy na co dzień jesteśmy zajęci i pochłonięci obowiązkami, może nam coś umknąć lub zapomnimy kupić na czas prezent. Spoglądając tak na nowy miesiąc to wielkimi krokami zbliża się dzień ojca - to już 23 czerwca. Tego roku wypada to w sobotę i u mnie zaznaczone jest właśnie na czerwono. Czy zastanawialiście się już co kupić na prezent na dzień ojca? Chętnie Wam coś podpowiem i chcę też zainspirować, by każdy Tata się ucieszył i wzruszył.


To również świetny pomysł na prezent dla taty na urodziny, mój np. obchodzi je w maju, więc o prezentach muszę myśleć co chwilę, ale żeby nie było monotonii to właśnie internet daje nam takie możliwości, że coś samemu możemy zaprojektować i podarować. Ja osobiście lubię obdarowywać praktycznymi prezentami, ale jeśli chodzi o takie dni jak urodziny, ślub, czy święta to wtedy staram się, aby prezent był czymś szczególnym, indywidualnym i sprawiał, że wręczam go z całego serca, bo kogoś kocham, szanuje i jest mi bliski.


Fotoksiążka to właśnie jeden z tych prezentów, kiedy wiem że osoba, która ją otrzymuje będzie się cieszyć, a nawet i płakać ze wzruszenia, kiedy zobaczy piękne swoje chwile ujęte w formie albumu. Ileż to mamy zdjęć w formie komputerowej, czy w telefonie - czasem jakieś się usunie przez przypadek. Warto jest więc stworzyć wersję papierową, oprawioną i posiadać taką wspaniałą pamiątkę. Kiedy do tego dodamy cytaty, napisy książka stanie się jeszcze sentymentalna i piękniejsza. Sami możemy zdecydować o rozmiarze, wybrać oprawę (miękką czy twardą) oraz rodzaj papieru (błyszczący czy matowy) Fotoksiążka zachwyca swoją jakością. Na żywo prezentuje się fenomenalnie, będzie nie tylko ozdobą na domowej półce ale i wyróżniającą się książką na tle innych dekoracji.


O tym jak stworzyć taką fotoksiążkę to proste jak bułka z masłem. Wystarczy wybrać odpowiedni szablon, który jest gotowy, wgrać Nasze zdjęcia, zamówić i czekać na kuriera. Trwa to tak szybko, że zanim się obejrzymy to mamy gotowy prezent, który przebije wszystkie inne. Myślę, że to też idealny prezent dla taty na święta czy też inne okazje kiedy jest ku temu moment do świętowania, a najbliższe święto przypada właśnie 23 czerwca. Ja wybrałam szablon moje dobre chwile w większości są tam moje zdjęcia. Chcę podarować je właśnie mojemu tacie, bo nie zawsze Nasz kontakt bywa dobry, to by polepszyć Nasze relacje dam mu cząstkę mnie i Naszej rodziny.


A Wy już macie pomysły co podarować swojemu tacie?pozdrawiam,

Donna

8 komentarzy:

 1. bardzo lubię printu. fantastyczna fotoksiążka, świetne zdjęcia

  OdpowiedzUsuń
 2. Kocham fotoksiążki, pięknie zachowują wspomnienia :)

  Mój BLOG

  OdpowiedzUsuń
 3. Dałam swojemu tacie fotoksiążkę na 50-te urodziny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie myslalam jeszcze o prezencie na ten dzień. Ja musze miec dwa. Ode mnie dla taty i od Martynki dla mojego meza, czyli malej taty :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam dwie fotoksiążki z tej firmy i kolejna jest już w realizacji, uwielbiam je :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...