12 lip 2017

Lakier z Eveline z serii mini max nr 159.

Witam,Lakier z Eveline z serii mini max nr 159 z pozoru nie wygląda na wielkie wow - ale końcowy efekt na paznokciach mi się bardzo podoba, więc przez kilka dni taki oto kolorek gościł u mnie na paznokciach - jak Wam się podoba? Zapraszam serdecznie na prezentację 😊


Kolor to niby ciemny turnus, niby zieleń z ala coś niebieskim, taki oto niespotykany sobie kolorek ma w swojej ofercie Eveline. Dla kontrastu by lepiej oddał swój kolor wybrałam czerwoną różę i pełne słońce. 


Podoba mi się ten odcień lakieru. Pomalowany on został dwa razy - nawet utrzymywał się przez kilka dni bez zarzutu. Później jak to bywa przy takich tańszych lakierach, pojawiają się i poprawki, ale ja wolę wtedy zmyć lakier niż coś domalowywać. 


Sprawny mały pędzelek to dobre rozwiązanie dla małych paznokci, czyli takich jak moich. Ogólnie lubię te lakiery z Eveline, miałam już kilka innych kolorków i jak na takie malowanie i ciągłe zmienianie na inne kolorki te lakiery dobrze się sprawdzają. Lakier nie ma minusów, więc nie wiem co jeszcze o nimogę napisać - zdjęcia oddają więcej niż pisanie :) 

pozdrawiam,

Donna

8 komentarzy:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...