22 gru 2016

Wystrzałowa randka razem z Asami strzelectwa!

Witam,Ho, ho ho nie długo Nowy Rok i przed Nami wystrzałowy sylwester, a czy tylko sylwester jest wystrzałowy i korki od szampana? Myślę że nie, bo wystrzałowa może być także randka! A co to jest ta randka z francuskiego rendez-vous - to umówione spotkanie miłosne – "spotkanie dwóch osób mające na celu nawiązanie lub rozwinięcie znajomości, inicjowane z zamiarem stworzenia lub umocnienia relacji emocjonalnych, seksualnych lub małżeńskich pomiędzy uczestniczącymi w randce osobami". Taka oto pierwsza definicja pojawiła mi się po wpisaniu w Google, choć i tak sformułowań jest wiele to zaprzestane na pierwszej, by wprowadzić mały wstęp do dzisiejszego wpisu. 

źródło:asy-strzelectwa.pl
Wpis będzie nieco inny, ale myślę że równie ciekawy jak różnorodność tematów jakie poruszam na blogu, by nie było monotonii. Nawiązując do randek, gdzie były Wasze pierwsze randki? Moja dość dawno temu. Była gdzieś na skałkach w Krakowie - jak na tamte dawne czasy to nic szczególnego. A dziś, fajnie że wszystko idzie z postępem czasu, wszystko się zmienia i możemy korzystać z więcej atrakcji, nowości, poszerzać Nasze hobby i być otwartym na wszechstronne możliwości samorozwoju czy uczenie się jak najwięcej, jak też doskonalenie umiejętności, jakie oferują Nam inni ludzie z pasją. Super pomysłem może być randka na strzelnicy - czemu nie :) Asy strzelectwa oferują właśnie taki karnet randkowy - to propozycja zajęć dla dwóch osób. Zapoznanie się z obsługą rozmaitych rodzajów pistoletów - chyba każdego to kręci, a na pewno ciekawi, bo mnie w pewnym stopniu tak. Nie mówię nie. Pod okiem instruktora można nawet zorganizować małe zawody strzeleckie, aby pary między sobą porywalizowały, wtedy by wyszło kto ma lepsze oko - kobieta czy mężczyzna. Myślę, że my kobiety nieraz potrafimy zaskoczyć i pokazać, że też dajemy radę w takich dyscyplinach, bo to dyscyplina dla każdego, bez względu na wiek czy płeć. 

źródło:asy-strzelectwa.pl
źródło:asy-strzelectwa.pl
Randka na strzelnicy to oryginalny pomysł na nietypowe spotkanie. To ciekawa forma spędzenia czasu we dwoje, to znakomita zabawa i niezapomniane chwile. Ciekawa odskocznia od kina, basenu, kawiarni. Rozładowanie stresu i codziennych obowiązków. To możliwość poznania pistoletów, karabinów, strzelb - bo na co dzień nie mamy przecież z takimi przedmiotami do czynienia, chyba że ktoś pracuje w takim zawodzie co ma dostęp do tego typu rzeczy. 

źródło:asy-strzelectwa.pl
A może ktoś z Was ma już jakieś doświadczenie w takich treningach/zajęciach? Podzielcie się swoimi wrażeniami. A może planujecie wyciągnąć swoją połówkę na taką wystrzałową randkę? - jako forma prezentu, niespodzianki uważam, że będzie miłym i niezapomnianym zaskoczeniem dla partnera czy partnerki ;) pozdrawiam,

Donna

1 komentarz:

  1. Super. Chetnie dałabym sie zaprosić na randkę na strzelnicy :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...