7 cze 2016

Czas na porządki - ściereczki Stella cz.1.

Witam,


Kupując szklany stół wiedziałam, że jest szczególny w pielęgnacji, dlatego też aby móc utrzymywać go w czystości należy wybierać odpowiednie ściereczki do tego przeznaczone. Poznałam dwie wersje różnych ściereczek od Stella m.in Ściereczki uniwersalne na rolce i ścierki domowe pachnące i chłonne. Sprzątanie nimi to szybkość i pewność bo spisują się u mnie bardzo dobrze. 


Ściereczki uniwersalne na rolce 40 szt.
"Ściereczki uniwersalne na rolce są idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących wygodę. Ustawione na blacie kuchennym lub stojaku na ręczniku będą zawsze pod ręką. Praktyczna perforacja pozwala na szybkie i łatwe oderwanie pojedynczej ściereczki. Idealne do mycia i wycierania armatury kuchennej, stołów, blatów, naczyń itp" 


Moja opinia:
Nie spotkałam się wcześniej z tego typu ściereczkami na rolce. Bardzo mi się spodobały, bo idealnie czyszczą mój szklany stół. Są delikatne i miękkie w dotyku. Ich materiał jest cieniutki, pokryty jakby taką siateczką. Przy polerowaniu lustra, czy szklanego stołu nie pozostawiają za sobą smug, ani takich niteczek jak np. papierowy ręcznik. Ściereczki są wydajne, bo w rolce jest ich 40 sztuk. A ponieważ można je używać wielokrotnie to są praktyczne i starczają na dłuższy okres czasu. Do kupienia tu.


Ścierki domowe tradycyjne:
"Idealne do wycierania, czyszczenia i polerowania wszelkich powierzchni. O delikatnym zapachu lawendy. Wyjątkowo trwałe, chłonne i miękkie. Do użycia zarówno na mokro jak i na sucho"


Moja opinia:
W opakowaniu mamy 3 duże sztuki ścierek. Zaletą ich jest ich miękkość. Są grubsze niż ściereczki uniwersalne na rolce. Podoba mi się w nich to, że można je używać i na mokro i na sucho. Są też wielokrotnego użytku. Świetnie radzą sobie z kurzem na meblach, stołach czy ławach. Czasami można je używać do mycia naczyń, bo w tej roli też dobrze się spisują. Do kupienia tu.


Podsumowując: Sprzątanie z ściereczkami zarówno tradycyjnymi domowymi jak i uniwersalnymi na rolce to dla mnie teraz sama przyjemność. Można je zwilżyć i na mokro pościerać grubszą warstwę kurzu i na sucho wytrzeć bez żadnych smug. Można zawsze je mieć pod ręką i na bieżąco przetrzeć np. biurko do pracy czy klawiaturę na laptopie. Szklany stół nie ma zacieków, nie ma odbitych rąk, bo ściereczka na rolce szybko i dokładnie ściera wszelakie zabrudzenia. Cieszę się, że poznałam owe ściereczki – „na rolce” zagoszczą u mnie na dłużej.


A jak u Was wygląda sprzątanie?pozdrawiam,

Donna

5 komentarzy:

 1. Przydałyby mi się takie ściereczki, bo mój szklany stolik jest wiecznie uwalony :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwszy raz spotykam się z ściereczkami na rolce.

  OdpowiedzUsuń
 3. używam wielu produktów tej marki, robię zakupy głównie w polo markecie a tam są doskonale dostępne

  OdpowiedzUsuń
 4. Tez używam takich ściereczek, ale innej firmy.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...