23 kwi 2024

Pierwszy na świecie depilator Braun z w pełni ruchomą głowicą - Silk-épil 9 Flex.

Witam,Dziś moje małe domowe Spa i #chwilezbraun rozpoczęłam od depilacji razem z moim nowym depilatorem marki Braun - model Braun Silk-épil 9 Flex, który jako pierwszy na świecie posiada w pełni ruchomą głowicę. Nie jest to moje pierwsze urządzenie z owej marki. Posiadam już szczoteczkę do oczyszczania twarzy wraz z depilatorem do twarzy (szczoteczka ta spisuje się genialnie - mam ją już kilka lat, używam dość często i wygląda jakby była nowa), dlatego ucieszyłam się, że będę miała okazję poznać teraz kolejny depilator tym razem do ciała wraz z innymi akcesoriami, jakie były w zestawie.


A cały zestaw wspaniale się uzupełnia przy domowych zabiegach, m.in. mam tutaj: głowicę golącą, nasadkę trymera, nasadkę do kontaktu ze skórą, nakładkę do masażu ciała, szczoteczkę do oczyszczania, inteligentną wtyczkę - a to wszystko zapakowane w prześliczną i praktyczną saszetkę, którą można zabrać wygodnie w podróż, mając pewność, że urządzenie jest dobrze przechowywane.

Depilator posiada wąską, ergonomiczną rączkę, co zapewnia większą precyzję przy depilowaniu. Gwarantuje gładką skórę za sprawą technologii Micro-Grip (40 pęset), gdzie efekt trwa wiele tygodni bez włosków. Posiada też wskaźnik siły nacisku – a jego najważniejszą zaletą jest to, że jest w 100% wodoodporny.

Podsumowując:
Jaki jest dla mnie poznany depilator?

Uważam, że jest on przede wszystkim funkcjonalny, posiada efektywne działanie, jest wygodny i łatwy w obsłudze. Miłym jego akcentem jest również nowoczesny design, więc będzie to urządzenie doskonałe na prezent dla wszystkich kobiet. Początkowo obawiałam się go użyć, że mogę podrażnić skórę, że później będzie ona zaczerwieniona, ale nic z tych rzeczy nie miało miejsca, więc wszystkim niepewnym osobom takim jak ja mogę polecić właśnie ten depilator i cieszyć się gładką skórą na nadchodzące lato. Ułatwia on bardzo depilację i upora się z włoskami na łydkach. 

Wpis przy współpracy reklamowej z braun i trnd.

A Wy kochani korzystacie z nowoczesnych i innowacyjnych depilatorów od Braun?
Dziękuję za udział w kampanii Trnd #trnd, #współpracareklamowa


pozdrawiam,
Donna

2 komentarze:

  1. Super urządzenie, chętnie go też przetestuje :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super jest to urządzenie. Chetnie tez chce go poznać/Dagmara

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...