19 cze 2021

"Gorące sekrety" Rozpalające opowiadania na gorące lato! Wydawnictwo Lipstick Books.

Witam,Czy nadchodzące lato będzie słoneczne? Nie wiadomo. Na pewno będzie gorące. Jak nowa książka GORĄCE SEKRETY niegrzeczne opowieści od wydawnictwa Lipstick Books. W letnie dni najbardziej lubię czytać książki w ogrodzie, dlatego lubię zaszyć się gdzieś w cieniu, lub nawet na słońcu, jeśli nie jest zbyt mocne i oddać się lekturze. Przy okazji łapię też ładną opaleniznę i dawkę witaminy D3, czyli wszystko to co potrzeba mi w czasie relaksu. Moja ostatnia lektura na gorące dni, które właśnie nastały to świeżutka książka, która swoją premierę dopiero będzie miała 30 czerwca 2021, a ja mam okazję czytać jej przedpremierowy przedruk. Jeśli pamiętacie Gorącą gwiazdkę to w jednym z opowiadań w tutejszej książce można spotkać tych samych bohaterów - a które to opowiadanie to już nie zdradzę, być dać Wam trochę niepewności.


Każdy z nas ma jakieś sekrety, niektóre wywołują jedynie rumieniec wstydu, inne zaś odkryte mogą wywrócić życie do góry nogami. A jeśli te sekrety dotyczą sfery erotycznej czy miłosnej, tym mocniej staramy się je chronić przed oczami innych. Nic tak bowiem nie rozpala kobiecej wyobraźni jak tajemnica…

W siedmiu opowieściach autorki poruszające serca czytelniczek zapraszają nad morze, w góry, nad jeziora i wyprawy w nieznane. W każdej kryje się pewien sekret. Sekret tylko dla dorosłych.

Tajemnice letnich romansów odkryją przed nami Katarzyna Berenika Miszczuk, K.A. Figaro, Maya Frost, Anna Kasiuk, Jagna Rolska, Agnieszka Rusin i Zuzanna Arczyńska, które już nieraz rozbudzały kobiecą wyobraźnię.

Data premiery: 30-06-2021
Liczba stron: 352
Wydawca: Lipstick Books
Autor: Praca zbiorowa
Format: 135 x 202
ISBN: 978-83-280-8940-2
Kategoria Wydawcy: Romans
Typ okładki: miękka ze skrzydełkami


Książka Gorące sekrety jest napisana przez wspaniałe kobiety, autorki. Zapraszam na profile Pań na instagram:
K.A. Figaro @figaro_autor
- Maya Frost @mayafrost_autorka
- Anna Kasiuk @annakasiuk_author
- Jagna Rolska @jagnarolska
- Agnieszka Rusin @agnieszka.rusin.16_pisarka
- Zuzanna Arczyńska @zuzannaarczynska
To zbiór opowiadań, które są podzielone na rozdziały. Mi dobrze się ją czytało, a nawet bardzo szybko. Każdy rozdział to inna i wciągająca, aczkolwiek krótka opowieść. Momentami robi się gorąco, tajemniczo, ciekawie więc jeśli ktoś chce się oderwać i przejść w świat romansów - polecam tą gorącą lekturę na wakacyjne i upalne dni.

SEKRET POŻĄDANIA
Gabriel jest właścicielem sekretnego elitarnego klubu, którego członkowie mogą spełniać najskrytsze fantazje seksualne. Pewnego dnia na drodze Gabriela zjawia się ognistowłosa Dagmara, dziennikarka o temperamencie równie gorącym co kolor jej włosów. Niestety, nie staje się kolejną zdobyczą Gabriela mimo jego starań. Czując pożądanie mężczyzny, stawia mu pewien warunek...

JESTEM KOBIETĄ
Joanna i Agnieszka mają wszystko – mężów, luksusowe domy i dobrze prosperujące interesy. Wiodą wygodne, choć nieco nudne życie. Ich mężowie bowiem zajmują się głównie pracą, nieco je zaniedbując, zwłaszcza w sypialni. Upalny bezruch przerywa młody przystojny ogrodnik, który niespodziewanie zastępuje ich starego pracownika.

TAJEMNICZA POKUSA
Dawid i Maciej lecą razem na wakacje na Kretę. Obaj chcą się zabawić i korzystać z licznych uroków pięknej wyspy. Na drodze Dawida staje jednak tajemnicza nieznajoma. Wydaje się bardzo bezpośrednia i otwarta na letnią przygodę. Bo przecież mężczyzna nie wierzy w miłość. Czy greckie noce odmienią życie Dawida i przyniosą mu coś więcej niż letni romans?

DZIEWCZYNA RATOWNIKA
Kirył śmiertelnie się nudzi na wieżyczce ratownika, pilnując kolejnych turnusów kolonistów spędzających wakacje nad jeziorem Bajkał. Może to lato nie będzie jednak tak do końca stracone i jak zwykle uda mu się poderwać jakąś dziewczynę. Zwłaszcza że plażą akurat przechadza się obłędna piękność.

ELIKSIR
Ewa zakłada pensjonat i jako księgowego zatrudnia tajemniczego Adama Iskrzyckiego. Im bardziej jednak próbuje go uwieść, tym bardziej jej się to nie udaje. Mężczyzna jest bowiem wyjątkowo skryty. I jako jedyny wydaje się odporny na jej urok. Taka zniewaga to dla Ewy wyzwanie. Podejmuje kolejną próbę. Warzy eliksir miłosny.

KIM TY JESTEŚ?
Anette jest skromną, cichą, zwykłą dziewczyną. Pracuje w kwiaciarni i czeka na księcia na białym koniu, który zjawi się u niej w pracy, a ona zakocha się od pierwszego wejrzenia. A potem będą żyli długo i szczęśliwie. Pewnego dnia rzeczywiście w jej życiu pojawia się Ernest. Jest ideałem. Przystojny, szarmancki, uprzejmy, od razu wpada dziewczynie w oko.
Szybko proponuje wspólny wyjazd na wakacje.
Już po drodze okazuje się jednak, że chłopak nie do końca jest taki kryształowy.

JEDWAB HRABINY
Pochodząca z zacnego, lecz zubożałego szlacheckiego rodu młodziutka Cecylia dzięki małżeństwu ze starszym hrabią Osnowieckim zyskała bogactwo, prestiż i szczęście. Niestety, prysło ono wkrótce po ślubie, ponieważ mąż nagle zmarł. Cecylia próbuje zachować niezależność, jednak majątek męża i młoda wdówka są łakomym kąskiem dla bratanka hrabiego. Na horyzoncie pojawia się jednak młody kapitan Antoine. Cóż z tego, skoro Cecylii nie wolno nigdy więcej wyjść za mąż.
pozdrawiam,
Donna

2 komentarze:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...