15 cze 2021

Zestaw do golenia dla mężczyzn - Gillette.

Witam,Są takie produkty kosmetyczne dla mężczyzn, które są używane niemal przez całe ich życie. Produkty, które dbają, pielęgnują i bez nich mężczyzna ładnie i przystojnie by nie wyglądał. Są też takie marki, które są znane przez większość i chętnie wybierane, bo ich jakość jest najlepsza. Gillette to marka której nie trzeba tak naprawdę przedstawiać, bo jest ceniona od lat zarówno przez mężczyzn jak i kobiety. W jej ofercie królują pianki/żele do golenia jak też maszynki/ostrza i całe zestawy przygotowane z myślą o upominkach na różne okazje. Ja właśnie pod kątem upominków wybieram takie zestawy, które mogę podarować bliskim. Zbliżający się dzień ojca, to dobra okazja ku temu, by taki niewielki zestaw móc właśnie podarować.


Zawartość zestawu zawiera:
- Blue3 Golarka + 2 zapasowe głowice
- Series Conditioning pianka do golenia 250 ml

Zestaw ten, który ja wybrałam dla mężczyzn jest praktyczny i bardzo podstawowy, jeśli chodzi o zadbanie skóry/zarostu na twarzy. Dzięki piance, która jest mega gęsta o ładnym męskim zapachu i goleniu maszynką - skóra staje się idealnie gładka. Pianka zapobiega podrażnieniom w chwili golenia. Łagodnie pielęgnuje i otacza skórę delikatnością. Maszynką dobrze się operuje, dzięki której trzymanie jej w ręce daje poczucie, że golenie przychodzi z łatwością. Dodatkowo w zestawie są też dodatkowe ostrza. Myślę, że ten zestaw zadowoli każdego wybrednego Pana, choć i w tej kwestii każdy ma swoje upodobania, bo jedni wolą żele do golenia inni pianki. Ja np. z damskich takich pianek/żeli jest mi to obojętne, bo przy goleniu odczuwam taki sam efekt, więc bez różnicy czy jest to pianka, czy forma żelu, która i tak zamienia się w piankę.

Poszukajcie takich zestawów w sklepach kosmetycznych, drogeriach, bo są łatwo dostępne i są o różnych produktach, jeśli chodzi o ostrza, czy mają też swój rodzaj pianki. U mnie standardowo takie zestawy zawsze są mile widziane przy upominkach jako dodatki, więc zawsze wiem, że jakość produktów jak i samo opakowanie zrobi dla osoby obdarowującej miłe wrażenie :)


A czy Wasi Panowie lubią i używają produkty od Gillette?pozdrawiam,
Donna

5 komentarzy:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...