28 sty 2019

Czysty dom to piękny dom - ekipa sprzątająca zrobi to za Ciebie.

Witam,Kto czyta mnie od dawna, ten wie że planuje remont zagospodarowania poddasza, gdzie ma powstać moja osobista łazienka i garderoba. W miejscu tym obecnie jest strych, ale jest on na tyle duży, że można go spokojnie podzielić na dwie części i zrobić część użytkową dla mnie. Jak to bywa na strychu, kto ma dom, ten wie jak to wygląda w praktyce. Wszystko co potrzebne i nie potrzebne ląduje właśnie na strychu od kartonów, starych mebli, rzeczy typu "szkoda tego jeszcze wyrzucać" itd. itp. Od kilku więc dni przesiaduje na strychu i robię porządki, co przydatne, co można wyrzucić, co zostawić, a co już nie i ląduje w koszu. Powiem Wam, że sprzątania jest od groma, a temperatura na strychu niewiele różni się od tej na zewnątrz, bo poddasze wymaga też ocieplenia od wewnątrz. 


Kiedy sprzątam tak te rzeczy, uświadamiam sobie jak ważne jest regularne sprzątanie, jakie ono ma wpływ na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. W takich chwilach najchętniej skorzystałabym z ekipy sprzątającej. Sprzątanie regularne warszawa, zaciekawiło mnie swoją ofertą i choć jest to oferta ze stolicy to zainspirowała mnie i pewnie Was też by zainspirowała, gdybyście szukali kogoś do pomocy przy pracach sprzątających dom, mieszkanie itp. Czy wiecie jak taka ekipa ułatwia życie? To profesjonaliści, którzy znają się na rzeczy, a i nas odciążają chociażby od niszczenia sobie rąk. Dacie wiarę, że w ostatnim tygodniu złamałam dwa paznokcie, a pozostała część zrobiła się krucha? Pech chciał, ze musiałam wszystkie na krótko poobcinać. Uroki sprzątania bez rękawic. Do tego, to dla Nas zaoszczędzenie czasu, który jest tak cenny, a dla kogoś możliwość zarobku, bo sprzątanie to żaden wstyd!


Rozpisałam się dziś na temat sprzątanie, ale to dobrze, bo zaraz po zimie nadejdzie wiosna i to dopiero się zacznie. Wiosenne porządki nie ominą nikogo, więc, jakie są jeszcze atuty takiej ekipy sprzątającej? Wymieniać można mnóstwo, chociażby to, że personel jest doświadczony, zaangażowany w to co robi, możliwy jest dowóz środków, sprzętu jak wiaderek, mopów, odkurzacza - za niewielką dopłatą. Ekipa gwarantuje sprzątanie przed wizytą gości, sprzątanie łazienki, kuchni, pokoi, sprzątanie domu sezonowe, czy także prasowanie koszul i mycie okien, jeśli ktoś boi się np. wysokości a mieszka na wysokim piętrze.


A swoją drogą lubicie myć okna? 
Czy jednak korzystacie z usług ekipy? Co myślicie o takich usługach? 

Ja uważam, że takie ekipy bardziej popularne są w dużych miastach, chociaż w mniejszych to się zaczyna zmieniać, w końcu nie tylko firmy sprzątające działają na terenie prywatnych domów czy mieszkań, ale także wiele biur, firm zatrudnia takie ekipy i doświadczone osoby, które potrafią zrobić to dobrze i szybko. 
pozdrawiam,

Donna11 komentarzy:

 1. Cóż, akurat nie mam większego problemu ze sprzątaniem, także nigdy nie korzystałam z usług firm sprzątających 😉

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety ja bym nie przeżyła ekipy sprzątającej u siebie w domu. Jestem przeokrutnym pedantem, lubię sprzątać ( uspokaja mnie to ) i w tej kwestii uważam po prostu, że i tak zrobiłabym lepiej.
  Ale uważam, że fajnie, że jest takie rozwiązanie - szczególnie dla osób, które nie mają czasu albo siły na generalne porządki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja tam wolę sam posprzątać swój dom :D

  OdpowiedzUsuń
 4. odkąd mam psa ekipa sprzątająca potrzebna na już:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja takze nie korzystam z firm sprzatajacych

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgadzam się z Tobą, regularne sprzątanie jest bardzo ważne w każdym domu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgadzam się z Tobą, regularne sprzątanie jest bardzo ważne w każdym domu :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Pewnie, że marzy mi się, żeby czasami zrobić to ktoś za mnie, ale koniec końców i tak sama zabieram się za porządki.

  OdpowiedzUsuń
 9. Szczerze mówiąc oddałabym "tę przyjemność" w ręce ekipy. Ale póki co robię to sama

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajnie by było gdyby ktoś za mnie sprzątał, jednak zawsze sama to robię

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie miałam jeszcze okazji korzystać z takiej usługi, ale nie wykluczam jej całkowicie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...