24 maj 2023

Kosmiczny thriller STACJA, Jakub Szamałek, wyd. W.A.B.

Witam,Dziś czas na kosmiczną podróż i nową książkę autora bestsellerowej serii UKRYTA SIEĆ, która sprzedała się w 170 tys. egzemplarzach - JAKUB SZAMAŁEK i jego nowy kosmiczny thriller STACJA już 31 maja 2023 będzie miała swoją premierę w Wydawnictwie W.A.B.

Ja bardzo lubię takie historie, gdzie akcja rozgrywa się w kosmosie, więc ta książka jest dla mnie. Od zawsze interesowałam się kosmosem i jego zjawiskami. Fascynuje mnie on, choć wiem, że dla niektórych to obce tematy. Autor jednak tak potrafi przekazać tutaj kosmiczną wiedzę, że książkę czyta się lekko i jest się ciekawym całej akcji. Bohaterów czeka wiele wyzwań.


Odkąd Lucy Poplasky wróciła z ostatniej misji NASA, myślała tylko o tym, aby znów znaleźć się na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Nareszcie jej się to udaje. Jako dowódczyni ekspedycji mierzy się jednak nie tylko z dyplomatycznymi napięciami między USA a Rosją, ale i tajemniczą awarią, która zagraża życiu załogi. Sześcioro astronautów, upakowanych w klaustrofobicznych kwaterach, musi przezwyciężyć wzajemną nieufność, by zapewnić sobie przetrwanie. Bo czterysta kilometrów od Ziemi nie ma nikogo, kto mógłby przyjść im z pomocą.

Liczba stron: 352
Wydawca: W.A.B.
Autor: Jakub Szamałek
Format: 135 x 202
ISBN: 978-83-8318-583-5
Kategoria Wydawcy: Kryminał, sensacja
Typ okładki: miękka ze skrzydełkami

Post przy współpracy z wydawnictwem W.A.B.


Kto czyta razem ze mną?


pozdrawiam,
Donna

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...