7 maj 2023

Koniec jest początkiem. Chris Whitaker, tłumacz: Katarzyna Bażyńska-Chojnacka, wyd. W.A.B.

Witam,Dziś słowem wstępu, krótko na temat jak niektórzy dalej potrafią kopiować z innych blogów i dalej nie potrafią napisać coś od siebie, jeśli chodzi o blogowe wpisy, tylko idą na łatwiznę zmieniając kilka słów, a treść pozostaje ta sama i to z biegiem okoliczności cytując podobnie jak u mnie. No cóż łatwo to da się zauważyć i nie wmawiajcie, że tak nie jest, bo każdy może tak napisać - ale są osoby co od zawsze to robią i myślą, że ja o tym nie wiem :) Zazwyczaj są to osoby, które u mnie nie komentują, tylko śledzą każdą współpracę i co ciekawe zaraz mają taką samą u siebie.

Zmieniając temat weekend to czas na książkę, a 17 maja 2023r premiera nowej książki KONIEC JEST POCZĄTKIEM, autor: Chris Whitaker i moje ulubione wydawnictwo W.A.B. 


Koniec jest początkiem, to nadzwyczajny thriller... Łączy w sobie tajemnicę morderstwa, historię miłosną i nieopisaną tragedię. Whitaker pozamiatał emocjonalną opowieścią, od której nie można się oderwać.

Dobro. Zło. Życie mieści się między jednym a drugim.

Duchess Day Radley jest 13letnią samozwańczą banitką, zbuntowaną, wrażliwą i mimo młodego wieku już poturbowaną przez życie. Z całych sił troszczy się o 5letniego brata, Robina i opiekuje się własną matką - Star, która wychowuje dzieci samodzielnie i nie umie zadbać ani o siebie, ani tym bardziej o nich.

Walk nigdy nie opuścił swojego rodzinnego miasteczka, gdzie dorastał ze Star. Jest policjantem, szanowanym przez lokalną społeczność. Czasem wręcz przesadnie stara się chronić Duchess i jej brata. I nadal leczy rany z przeszłości. Jako nastolatek złożył bowiem w sądzie zeznania, które doprowadziły do skazania jego najlepszego przyjaciela - Vincenta Kinga, na wiele lat więzienia.

Po 30stu latach Vincent wychodzi na wolność. Duchess i Walk muszą stawić czoła problemom, które pojawiają się wraz z jego powrotem.


Data premiery: 17-05-2023
Liczba stron: 416
Tłumacz: Katarzyna Bażyńska-Chojnacka
Wydawca: W.A.B.
Autor: Chris Whitaker
Format 135 x 210
ISBN978-83-8318-564-4
Kategoria wydawcy: kryminał, sensacja
Typ okładki
miękka ze skrzydełkamiCo to jest za książka i emocje z nią związane... nie mogłam oderwać się od czytania, pomimo trochę monotonnego początku, to akcja potrafiła się rozkręcić i trzymać w napięciu, aż do samego końca. Poniekąd nie lubię w książkach morderstw, ale tutaj mocno historia zaskakiwała i wzruszała. Bardzo podobało mi się to w jaki sposób byli przedstawieni bohaterowie.

Oceniając ogólnie daję mocną ocenę, bo ten thriller był genialny! A jeśli chcecie poznać zakończenie nie będę zdradzać, musicie sami przeczytać.

Post przy współpracy z wydawnictwem W.A.B.

Zapraszam do czytania :)


pozdrawiam,
Donna


1 komentarz:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...