27 mar 2017

Dr Irena Eris Holistic Club - rejestracja, kupony, nagrody.

Witam,Dzisiaj chciałam Wam przedstawić Holistic Club - to program lojalnościowy marki Dr Irena Eris. Polega na zbieraniu punktów na platformie i wymienianiu ich na nagrody. Punkty za usługi w Kosmetycznych Instytutów i Hoteli SPA automatycznie wpadają na konto Klubowicza :) Punkty również można zbierać za zakupy produktów marki Dr Irena Eris. Znajdziemy je na kuponach dołączonych do kosmetyków, które trzeba już rejestrować na stronie klubu. We wszystkich opakowaniach kosmetyków (tych które są w kartonikach i do których nie ma dostępu personel sklepów) jest kupon. Przedstawię Wam jak ja korzystam z programu lojalnościowego i jak dołączyłam do powyższego Holistic Club. Zapraszam :)

W produktach znalazłam kupony:
Dokonuje rejestracji na www.Club.DrIrenaEris.com
Po wpisaniu danych: 
Na e-maila dostałam wiadomość o rejestracji. Strona jest przejrzysta, dokładnie dopracowana. Szybko na niej się odnalazłam i Ty też się odnajdziesz :) 


Następnie przystępuję do wpisywania kodów z kuponów:Kupony są 6 znakowe - te wymagają wpisania jeszcze 6 cyfr z kodu kreskowego z opakowania oraz 10 znakowe - nowsze- bez dodatkowego wymogu. Ja miałam kupony takie i takie:


Kiedy moje konto uzbierało określoną liczbę punktów mogłam sobie coś wybrać ze STREFY PREZENTÓW :) Asortyment jest ciekawy i różnorodny - od kosmetyków po gadżety. 


Dokonując wymiany punktów na nagrody jest bardzo proste. Kiedy wszystkie dane uzupełniłam, wybrałam nagrodę i  mogłam już tylko czekać, aż zawitają do mnie upominki. 

Krok po kroku - zamówienie jest proste i każdy się w tym szybko odnajdzie:

I tak oto dokonałam zamówienia - szybko i prosto. Mam nadzieję, że to przybliżyło Wam jak można bez problemu dołączyć do Holistic Club Dr Ireny Eris. 
Bardzo się cieszę, że takie programy lojalnościowy istnieją i można dodatkowo zdobywać nagrody, które sami potewybieramy. To również ciekawa opcja i super pomysł na prezent np. podarowanie komuś promocyjnego vouchera na skorzystanie ze SPA z wcześniej uzbieranych kuponów czy gadżetu z logo. 

Po ok. tygodniu mogłam się cieszyć z nagród już u siebie w domu - jupi!!! 

Duża, stabilna i mocna parasolka...

Elegancki parasol w granatowym kolorze. Posiada wygodną, solidną rączkę w czarnym kolorze a materiał sygnowany jest logo Dr Irena Eris


...oraz opaska kosmetyczna komfort

Praktyczna i wygodna w użyciu opaska podtrzymująca włosy. Zapewnia komfort w trakcie wykonywania makijażu, nakładaniu maseczek i wykonywaniu domowych zabiegów kosmetycznych. Z logo Dr Irena Eris.


Oba produkty mi się podobają, oba na pewno się przydadzą - parasolka to wiadomo, a opaska będzie mi towarzyszyć przy robieniu maseczek i domowych zabiegów na twarz.

Jak Wam się podoba taka akcja? 
Jesteście już zarejestrowani w Holistic Club?
🌹 serdecznie zaprasza🌹
pozdrawiam,

Donna

7 komentarzy:

Dziękuje za każdy napisany komentarz :)
Osobiście usuwam wszelaki spam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...